کد خبر: 3947289
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی البرز از برگزاری دوره آموزشیار قرآن ویژه کارکنان نیروی انتظامی در این استان خبر داد و گفت: 40 نفر در این دوره شرکت کرده‌اند.

ارسالی/// برگزاری دوره «آموزشیار قرآن» ویژه کارکنان ناجا در البرز

جواد ملازاده، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی البرز، 23 دی‌ماه در گفت‌وگو با ایکنا از البرز با اشاره به امضای تفاهم‌نامه همکاری با نیروی انتظامی از برگزاری دوره آموزشیار قرآن کریم ویژه کارکنان عقیدتی، فرماندهی و وظیفه این نهاد خبر داد و گفت: اجرای این طرح از 15 دی‌ماه در البرز آغاز شده است.

وی افزود: با اجرای اين طرح علاقه‌مندان به معلمی، تدريس و تعلیم علوم و فنون رشته قرائت قرآن‌کریم شامل روخوانی و روان‌خوانی قرآن و صحت قرائت نماز پس از احراز شرايط گزينش، در ۶۰ ساعت آموزش حضوری شركت می‌کنند.

این مسئول بیان کرد: آموزش حضوری شامل جلسات آموزش دروس روش تدريس روخوانی و روان‌خوانی و آموزش روش كارورزی بخش‌خوانی، كلمه‌خوانی و روان‌خوانی (قرائت تحقيق آموزشی) است.

ملازاده با اشاره به اینکه در این دوره 40 نفر از کارکنان نیروی انتظامی شرکت کرده‌اند، گفت: شرکت‌کنندگان پس از موفقيت در آزمون‌ها، ضمن اخذ گواهينامه مربوطه به عنوان مربیان دوره‌های عمومی قرائت قرآن كريم سطوح یک و دو در فضاهای کلانتری به تدريس خواهند پرداخت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: