راهیابی 4 نماینده البرزی به فینال مسابقات سراسری قرآن
کد خبر: 4181539
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۴

راهیابی 4 نماینده البرزی به فینال مسابقات سراسری قرآن

اسامی متسابقان برگزیده بخش مقدماتی مرحله کشوری چهل‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آوایی اعلام شد و چهار متسابق از البرز به فینال راه یافتند.

حجت الاسلام احمد اشرفی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف البرز

حجت‌الاسلام احمد اشرفی، رئیس اداره امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز با اشاره به اینکه اسامی برگزیدگان بخش مقدماتی از مرحله کشوری چهل‌وششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش آوایی از سوی مرکز قرآنی سازمان اوقاف اعلام شده است، اظهار کرد: افراد برگزیده این بخش به فینال بخش آوایی این دوره از مسابقات که از هشتم آذرماه سال جاری به میزبانی استان خراسان شمالی در بجنورد آغاز می‌شود، راه یافتند.

وی در خصوص اسامی راه‌یافتگان از استان به مرحله فینال بخش آوایی، ادامه داد: مهدی شایق در رشته قرائت تحقیق، محمدجواد دلفانی در رشته حفظ کل، ابراهیم مرتضوی در رشته اذان و خانم لیلا خزائی در رشته حفظ کل قرآن کریم به این مرحله از مسابقات راه یافتند. همچنین گروه تواشیح اهل الکساء بانوان به نمایندگی از البرز در این مرحله از مسابقات شرکت می‌کنند.

اشرفی با بیان اینکه مرحله مقدماتی بخش آوایی مسابقات قرآن با ضبط آثار متسابقان برگزیده استانی و ارسال آثار به دبیرخانه مسابقات در ۲۰ مهرماه برگزار شد، گفت: در این مرحله آثار 17 متسابق بانو و آقا در رشته‌های قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل، دعاخوانی و اذان ضبط شد که در طی روزهای اخیر در تهران داوری و نفرات برتر مشخص شدند.

انتهای پیام
captcha