کد خبر: 4221461
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۵۹

حضور پرشور مردم در انتخابات مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان است

فرماندار ویژه کرج گفت: به طور قطع حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو نیز مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهد بود.

یحیی رمضانی فرماندار کرج

به گزارش ایکنا از البرز، یحیی رمضانی، فرمانده ویژه کرج، 25 خرداد در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته کرج افزود: دولت شهید رئیسی از هوای نفس و حب مقام به دور بود چنانچه دیدیم هیچگاه در مدت خدمت خود از کلمه من استفاده نمی‌کرد و همیشه کلمه ما را به کار می‌برد.

وی بیان کرد: رئیس جمهور شهید در مقابل مردم متواضع بود و هیچگاه سبب آزردگی خاطر رهبر انقلاب نشدند، به شعار ما می‌توانیم معتقد بود و اقداماتش نمایشی نبود.

فرماندار ویژه کرج گفت: آیت‌الله رئیسی با توکل به خدا کارها را به پیش می‌برد. دولت سیزدهم امیدآفرین بود و تمام تلاش را برای خدمت به مردم و محرومان داشت. شهید جمهور خالصانه کار کرد و صادقانه عروج کرد.

معاون استاندار البرز گفت: هر دولتی که از مسیر ولایت خارج شد، آن دولت نابود شد؛ سند آمایش دولت انقلابی شهید رئیسی خداباوری، خدامحوری و اسلام‌خواهی بود. عزت و سربلندی این شهید جمهور به دلیل اراده قلبی او با امام هشتم (ع) بود که وی را به مقام خادم رضایی رساند.

این مسئول ادامه داد: آیت‌الله رئیسی همیشه پای درد و دل مردم می‌نشست. اقدامات وی لرزه برجان دشمنان داخلی و خارجی انداخت. با اخذ فرمان از رهبر معظم انقلاب وعده صادق در زمان او محقق شد و تابوی اسرائیل برای همیشه شکست و گزینه جنگ از روی میزها برداشته شد.

معاون استاندار البرز به اقدامات سازنده دولت سیزدهم در این استان اشاره کرد و افزود: ۹۵ درصد پروژه‌های عمرانی البرز درطول خدمت رئیس جمهور شهید آماده شد.
وی با اعلام اینکه تمام تمهیدات برای برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری در این شهرستان پیش‌بینی شده است، گفت: بر این اساس ۷۴۴ شعبه اخذ در مدارس، حسینیه‌ها، تکایا و مساجد کرج آماده شده است.

رمضانی یادآور شد: به طور قطع حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش‌رو نیز مشت محکمی بر دهان یاوه‌گویان خواهد بود.

انتهای پیام
captcha