کد خبر: 4221458
تاریخ انتشار : ۲۵ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۴۵

حضور پرشور در انتخابات ادامه راه شهید جمهور است

امام جمعه کرج گفت: همه با حضور در انتخابات و انتخاب اصلح راه شهید خدمت را ادامه می‌دهیم.

آیت الله سیدمحمد مهدی حسینی همدانی امام جمعه کرج

به گزارش ایکنا از البرز، آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی، امام جمعه کرج در خطبه‌های نماز جمعه شهر کرج که در مصلای این شهر برگزار شد، اظهار کرد: انتخابات پیش‌رو یکی از مهمترین انتخابات کشور است و باید توجه زیادی روی آن صورت گیرد.

وی بیان کرد: تذکرات رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات جدی گرفته شود چرا که از نوع گویش کاندیداها، اعلام مواضع، نوع برخورد با رقیب، سابقه کاری، موضع‌گیری‌ها در مواقع مختلف و حتی حمایت افراد شاخص از آنان می‌توان فهمید اصلح کیست.

امام جمعه کرج تصریح کرد: اصلح کیست؟ چه کسی دنبال‌کننده راه خادم جمهور است باید مدنظر قرار گیرد و همه با حضور در انتخابات و انتخاب اصلح راه شهید خدمت را ادامه می‌دهیم.

این مسئول خاطرنشان کرد: با حضور پرشور در انتخابات ریاست جمهوری حماسه حضور در تشییع شهدای خدمت را تقویت می‌کنیم؛ کاندیداها و طرفداران آنان در این دوره از انتخابات ریاست جمهوری بدانند که حرف‌های آنان مسئولیت دارد و نباید به گونه‌ای عمل کنند که جامعه دچار تشویش شود.

حسینی‌همدانی گفت: نباید به گونه‌ای عمل کنیم که دشمن طمع ورزیده و سوء استفاده کند و همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید انتخاب دقیق داشت. به حرف نباید توجه کرد بلکه عمل مهم است.

وی با تأکید بر لزوم اخلاق‌مداری از سوی حامیان کاندیداهای انتخاباتی اظهار کرد: نیروهای ارزشی مراقب باشند برای دفاع از حق اشتباه نکنند چرا که دروغ و فساد باطل است.

امام جمعه کرج بیان کرد: این روزها نشان‌دهنده هدف از خلقت انسان است و اگر انسان اهل معرفت باشد به مقام قرب الهی می‌رسد بنابراین به روز عرفه و روز عید قربان بی توجه نباشیم.

وی افزود: باید یاد بگیریم قطع کامل از همه چیز غیر از خدا را داشت و انسان تربیت شده مکتب انبیا (ع) اهل از خودگذشتگی است که نمونه‌های آن را در دفاع مقدس و دفاع از حرم دیدیم.

حسینی‌همدانی تأکید کرد: آنچه بین اهل ایمان پیوند ایجاد می‌کند ولایت است و امروز می‌بینیم که دانشجویان از عمل حاکمان خود در سایر کشورها چگونه برائت دارند.

وی به جنایات اخیر اسرائیل غاصب اشاره کرد و گفت: چند روز گذشته برای آزادی اسیران اسرائیل اقدام به جنایت جنون آمیز دیگری با بمباران اردوگاه آوارگان فلسطینی کرد؛ آنقدر این جنایت ددمنشانه بود که صدای پاریس و لندن نیز درآمد و خواستار توقف جنایات شدند.

امام جمعه کرج در پایان سخنان خود که با شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا نمازگزاران همراه بود، افزود: امروز کار ما حمایت از مظلوم و اعلام برائت است و فریاد مرگ بر اسرائیل سر می‌دهیم.

انتهای پیام
captcha