کد خبر: 4221159
تاریخ انتشار : ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۵

اعلام فراخوان پویش «رئیس‌جمهور قرآنی» در البرز

فراخوان پویش و مسابقه «رئیس‌جمهور قرآنی» در قالب تصویر، کلیپ و دل‌نوشته در البرز اعلام شد.

پویش «رئیس جمهور قرآنی»

به گزارش ایکنا از البرز، فراخوان پویش و مسابقه «رئیس جمهور قرآنی» در قالب تصویر، کلیپ و دل‌نوشته در البرز از ۱۹ خردادماه تا ۸ تیرماه سال جاری اعلام شد.

پویش و مسابقه رئیس‌جمهور قرآنی به همت ستاد مردمی جلسات خانگی قرآن با مشارکت دارالقرآن بسیج، اتحادیه مؤسسات قرآنی، مرکز قرآن و حدیث حرم مطهر حضرت معصومه(س) و جامعة‌الزهرا(س) و حوزه علمیه بانوان برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در بخش مسابقه می‌توانند وارد وبگاه جلسات خانگی قرآن به نشانی tir۸.ir/۱۱۴https://setare شوند و کلیپ‌های دولت اسلامی حجت‌الاسلام حاج‌ابوالقاسم را مشاهده و در پایان به سؤال سه‌گزینه‌ای پاسخ دهند.

یادآور می‌شود، در این بخش هر روز یک کلیپ جدید بارگذاری می‌شود و شرکت‌کنندگان با پاسخ به سؤال هر روز می‌توانند امتیاز خود را افزایش دهند و امکان برنده شدن خود در قرعه‌کشی مسابقه را بیشتر کنند.

در بخش پویش باید شاخصه‌های رئیس‌جمهور را با آیات قرآن جستجو و مفهوم آن را در قالب تصویر، کلیپ، دل‌نوشته و ... به آیدی ادمین کانال ستاره‌های زمین در پیام‌رسان ایتا به نشانی admin@_ setare۱۱۴ ارسال کنند.

این پویش از ۱۹ خردادماه آغاز و تا هشتم تیرماه سال جاری ادامه دارد و در پایان از 20 نفر از شرکت‌کنندگان برگزیده این مسابقه تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام
captcha