خیرین البرز ۱۸ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند
کد خبر: 4215955
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۷

خیرین البرز ۱۸ میلیارد ریال به نیازمندان کمک کردند

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز گفت: از ابتدای سال تا کنون، خیرین یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به نیازمندان کمک شده است.

کمیته امداد امام خمینی (ره)

به گزارش ایکنا از البرز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد البرز، ابوالفضل فلاح قنبری، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان البرز اظهار کرد: از ابتدای سال تاکنون، خیرین یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان به نیازمندان کمک کرده‌اند.

وی ادامه داد: کمیته امداد در تلاش است تا کمک‌های مردمی متناسب با نیاز محرومان هزینه شود چرا که این کمک‌ها در حل مشکلات نیازمندان بسیار موثر است.

معاون توسعه مشارکت‌های کمیته امداد استان البرز با اشاره به اینکه روش‌های نوین سبب تسریع در امر کمک رسانی به نیازمندان نیز می‌شود، بیان کرد: پرداخت کمک‌های مردمی به روش نوین برای خیران و نیکوکاران نیز آسان‌تر است و به راحتی می‌توانند با تلفن همراه خود بدون صرف زمان مبلغ مورد نظر را به حساب نیازمندان واریز کنند.

قنبری گفت: خیران و نیکوکاران می‌توانند با شماره‌گیری کد مهربانی # ۰۲۶*۸۸۷۷* از طریق گوشی همراه کمک‌های خود را به صورت الکترونیکی برای کمک به نیازمندان پرداخت کنند.

انتهای پیام
captcha