کد خبر: 4104180
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۹

فعالیت 30 خانه قرآنی در کرج

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کرج با بیان اینکه در حال حاضر 30 خانه قرآنی در این شهرستان فعالیت می‌کنند، گفت: به دنبال ثبت این خانه‌های قرآن در سامانه تلاوت هستیم.

خانه قرآن

حجت‌الاسلام علی عالمی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، با بیان اینکه در حال حاضر 30 خانه قرآنی در این شهرستان فعالیت می‌کنند، گفت: به دنبال ثبت این خانه‌های قرآنی در سامانه تلاوت هستیم.

وی افزود: در ماه‌های گذشته از مدیران خانه‌های قرآنی شهرستان دعوت کردیم و سلسله جلسات آموزشی با حضور استادان و کارشناسان قرآنی شهرستان برای آنها در نظر گرفتیم. در این کلاس‌ها موضوعاتی چون کلاس‌داری، مفاهیم، فهم روز قرآن، تفاوت ترجمه‌ها و تفاسیر قرآن به مدیران آموزش داده می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کرج گفت: هدف این جلسات که به‌صورت ماهانه برگزار می‌شوند، معرفت‌افزایی مدیران  خانه‌های قرآنی، ارائه محتوای دقیق و افزایش حساسیت مدیران خانه‌های قرآن کریم در ارائه محتوای مستند درباره قرآن کریم است.

عالمی در پایان با بیان اینکه این جلسات با حضور 60 درصد مدیران خانه‌های قرآنی شهرستان به مدت دو ماه است که در حال برگزاری است، یادآور شد: پیش از این هم برای مداحان شهرستان دوره‌ای با محوریت آگاه‌سازی و معرفت‌افزایی در حوزه موضوعات مداحی برگزار کردیم که با استقبال آنها همراه شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha