کد خبر: 4100991
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۴

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و محیط زیست البرز

در راستای همکاری مشترک و با هدف استفاده مطلوب از ظرفیت‌ها و توانایی‌های علمی، پژوهشی و آموزشی، تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین جهاددانشگاهی البرز و اداره‌کل حفاظت محیط زیست این استان امضا شد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و محیط زیست البرز

به گزارش ایکنا از البرز، در راستای همکاری مشترک و با هدف استفاده مطلوب از ظرفیت‌ها و توانایی‌های علمی، پژوهشی و آموزشی، تفاهم‌نامه همکاری فی‌مابین جهاددانشگاهی البرز و اداره‌کل حفاظت محیط زیست این استان امضا شد.

در این تفاهم‌نامه که به امضای احمدرضا فیروزی، رئیس جهاددانشگاهی البرز و مجید درگی، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان رسید، بر بهره‌مندی از ظرفیت‌ها و توانایی‌های علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی طرفین تأکید شده است.

انجام پژوهش‌های مرتبط با مسائل زیست‌محیطی، همکاری در جهت فرهنگ‌سازی و توسعه سواد محیط زیستی در بین مخاطبان اثرگذار اجتماعی و همکاری در ساخت و تولید محتواهای آموزش محیط زیست از جمله زمینه‌های همکاری در این تفاهم‌نامه است.

همچنین برگزاری همایش‌های علمی و فرهنگی، نشست‌ها و اردوها و کارگاه‌های کاربردی ـ آموزشی، برگزاری جشنواره‌های علمی، پژوهشی و فرهنگی در حوزه‌های مورد توافق، انجام نیازسنجی و نظرسنجی در زمینه‌های مورد نیاز طرفین، همکاری در تدوین و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی در راستای ارتقای دانش و توانایی مخاطبان از دیگر موارد اشاره شده در این تفاهم‌نامه است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha