کد خبر: 4077035
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۵

خدمات رایگان حمل و نقلی به عزاداران محرم در کرج

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج گفت: در دهه اول محرم در مجموع ۱۵۶۰ سرویس اتوبوس در سطح شهر به صورت رایگان عزادارن حسینی را جابه‌جا کرده‌اند.

خدمت رسانی اتوبوس به زائران حسینی

به گزارش ایکنا از البرز به نقل از روابط عمومی شهرداری کرج، محسن امیدوارحسینی، رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج با اشاره به ارائه سرویس‌های رایگان اتوبوس به شهروندان کرجی در دهه اول محرم به ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) اظهار کرد: اتوبوس‌های این سازمان از شب اول محرم ارائه خدمات ویژه‌ای را در چهار نقطه از شهر برای ایاب و ذهاب عزاداران هیئت فاطمیون غرب کرج، مسجد جامع کرج، امامزاده حسن(ع) و... در دستور کار قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه به دلیل شرایط خاص بیماری کرونا به‌طور میانگین تعداد ۱۰ دستگاه برای جابه‌جایی عزاداران در نظر گرفته شد، افزود: البته تعداد اتوبوس‌ها در تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) افزایش یافت.

این مسئول تاکید کرد: در دهه اول محرم در مجموع ۱۵۶۰ سرویس اتوبوس به صورت رایگان در سطح شهرعزادارن را جابه‌جا کرده‌اند.

رئیس سازمان حمل و نقل بارو مسافر شهرداری کرج در ادامه با اشاره به خدمات ویژه این سازمان در تاسوعا و عاشورا بیان کرد: در روز تاسوعا در مجموع ۴۰ دستگاه و در روز عاشورا نیز ۳۲ دستگاه اتوبوس برای جابه‌جایی عزاداران در نظر گرفته شد.

وی با بیان اینکه هر یک از این اتوبوس‌ها در قالب دو سرویس به شهروندان خدمات ارائه دادند، گفت: علاوه بر این، طی این دو شب ۱۵ دستگاه اتوبوس هم در اختیار پلیس راهور قرار داده شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha