کد خبر: 4060159
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۲

معاون فرهنگی هنری سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج گفت: پویش «سلام فرمانده» و «عزیزم حسین(ع)» روز ۱۷ خردادماه در استادیوم ورزشی انقلاب کرج برگزار می‌شود.

پویش «سلام فرمانده»

سید`روح‌الله فضلی، معاون فرهنگی هنری سپاه ناحیه امام حسین(ع) در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: اجتماع بزرگ‌ سربازان دهه هشتادی‌ها و دهه نودی‌های کرج برای هم‌خوانی سرود «سلام فرمانده» با حضور ابوذر روحی و همچنین سرود «عزیزم حسین(ع)» با حضور عبدالرضا هلالی، مداح کشوری ساعت ۱۸ روز ۱۷ خردادماه برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه فراخوان ثبت‌نام برای شرکت در این پویش از روز گذشته اعلام شده است، افزود: در کمتر از ۲۴ ساعت از اعلام این فراخوان، 14 هزار و ۳۰۰ نفر در این پویش ثبت‌نام کرده‌اند.

این مسئول بیان کرد: استادیوم ورزشی انقلاب کرج ظرفیت حضور ۲۰ هزار نفر را دارد که با این روند ثبت‌نام برای مدیریت بهتر مراسم، پیش‌بینی می‌شود علیرغم اینکه ۱۱ روز تا زمان برگزاری مراسم باقی مانده، این سامانه با تکمیل میزان ثبت‌نام، تا ساعاتی دیگر بسته شود.

فضلی روند ثبت‌نام دهه نودی‌ها برای حضور در این پویش را ارسال عدد «۱» به سامانه ۶۶۰۰۰۲۶۰۰۱ بیان کرد و گفت: زیرساخت‌ها و امکانات شهرستان برای اجرای این برنامه محدود است و تنها محلی که می‌توانست این جمعیت را ساماندهی کند، ورزشگاه انقلاب است و سالن بزرگترین در استان وجود ندارد.

وی به شهروندان کرجی توصیه کرد: با توجه به اینکه این مراسم به‌صورت مستقیم از شبکه استانی پخش می‌شود، در صورتی که موفق به ثبت‌نام در سامانه مربوطه نشدند، برای شرکت در پویش به استادیوم مراجعه نکنند و همکاری لازم را داشته باشند تا این پویش به بهترین کیفیت برگزار شود.

معاون فرهنگی هنری سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان کرج همچنین از تمام نهادها و دستگاه‌های اجرایی این شهرستان همچون شهرداری، شورای شهر، حوزه هنری، راهور و ناجا خواست تا حمایت‌های لازم را برای هرچه بهتر برگزار شدن پویش سلام فرمانده داشته باشند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: