کد خبر: 3968695
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۳:۰۴
در ماه رمضان؛
معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز به‌مناسبت ماه مبارک رمضان با تمرکز بر فضای مجازی، برنامه‌های قرآنی متنوعی را برای اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه برگزار می‌کند.

تشریح برنامه‌های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی البرز در ماه رمضان

سیدعلی‌اصغر میرخلیلی، مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز با تمرکز بر فضای مجازی، برنامه‌های متنوعی را برای اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه جهت استفاده هرچه بیشتر از فیوضات این ماه پربرکت، برگزار می‌کند.

وی افزود: در اولین گام با توجه به گرایش قابل توجه کارکنان و دانشجویان به طرح مباحث دینی، هر روز یکی از اساتید در زمینه پاسخگویی به مسائل دینی مذهبی و مشاوره خانوادگی به‌صورت تلفنی و پیامکی به سؤالات مخاطبان خود پاسخ می‌دهند.

این مسئول به برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های قرآنی ویژه کارکنان و اساتید اشاره کرد و گفت: این کلاس‌ها با حضور اساتید برجسته قرآنی و دینی و به‌صورت مجازی در بستر اسکای‌روم در حال برگزاری است.

مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی البرز یادآور شد: کانون قرآن و عترت اساتید دانشگاه نیز همچون سال گذشته با همکاری معاونت فرهنگی، برنامه‌هایی را برای اساتید این کانون در نظر گرفته است که مهم‌ترین آن ختم گروهی قرآن و برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب «تفسیر‌ نور» حجت‌الاسلام قرائتی در تمامی شب‌های ماه مبارک رمضان است.

وی، تهیه ویژه‌نامه‌های مناسبتی ماه مبارک، ارسال گروهی دعاهای یومیه ماه مبارک در اتوماسیون اداری، برگزاری ختم گروهی قرآن در فضای مجازی، برگزاری مسابقه حفظ قرآن در رده‌های مختلف سنی و همچنین حفظ دعای هفتم صحیفه سجادیه از دیگر برنامه‌های این معاونت در ماه مبارک رمضان بیان کرد و گفت: امیدواریم با برگزاری این برنامه‌ها زمینه انس بیشتر با قرآن را فراهم کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: