کد خبر: 3955877
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
همزمان با ایام سالروز ولادت امیرالمؤمنین حضرت علی(ع)، طرح عضویت رایگان در روزهای ۶ و ۷ اسفندماه در کتابخانه‌های عمومی البرز اجرا می‌شود.

رایگان عضو کتابخانه‌های عمومی البرز شوید

به گزارش ایکنا از البرز، به‌مناسبت میلاد حضرت علی(ع) و گرامیداشت روز پدر، کتابخانه‌های عمومی البرز در روزهای ۶ و ۷ اسفندماه به‌صورت غیرحضوری عضو رایگان می‌پذیرند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و ضرورت جلوگیری از تجمع متقاضیان، عضویت سراسری فقط در روزهای یاد شده و به‌صورت غیرحضوری است وعلاقه‌مندان می‌توانند با ارسال عدد یك به سرشماره ۵۰۰۰۲۹۲۹ درخواست عضویت خود در کتابخانه‌های عمومی را ثبت كنند.

پس از پایان مهلت ثبت‌نام، کد تخفیف در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت و داوطلبان می‌توانند تا پایان سال ۹۹ با حضور در نزدیک‌ترین کتابخانه عمومی محل زندگی یا برقراری تماس تلفنی با کتابخانه‌های عمومی و ارائه کدتخفیف، عضویت یکساله کتابخانه‌های عمومی را به‌صورت رایگان دریافت كنند.

شرایط ارائه خدمات حضوری یا غیرحضوری در کتابخانه‌های عمومی البرز در حال حاضر به میزان شیوع بیماری کووید ۱۹ در شهرستان‌ها بستگی دارد؛ بدین ترتیب در شهرستان‌هایی با وضعیت آبی و زرد، خدمات‌دهی کتابخانه‌ها به‌صورت حضوری است و امکان مراجعه کاربران به کتابخانه‌ها وجود دارد، اما شهرستان‌هایی که در وضعیت نارنجی و قرمز شیوع بیماری قرار دارند، خدمات به‌صورت غیرحضوری انجام می‌شود و امکان مراجعه اعضا به کتابخانه‌ها میسر نخواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: