کد خبر: 3907857
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۱
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز گفت: در سه ماهه نخست امسال دو هزار حامی فرزندان مددجویان کمیته امداد امام(ره) استان البرز را تحت حمایت خود قرار دادند که در مجموع بیش از 39 هزار حامی در البرز وجود دارد.

یتمیان البرزی 39 هزار حامی دارند

محمد محمدی‌فرد، مدیرکل کمیته امداد امام(ره) البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز با اشاره به توجه و استقبال مردم نیکوکار به طرح اکرام ایتام و محسنین، گفت: در سه ماهه نخست سال جاری با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا و فرموده مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی مومنانه، دو هزار نفر از نیکوکاران استان البرز نسبت به ثبت‌نام در طرح اکرام و محسنین اقدام کردند.
وی با بیان اینکه سازوکار واریز مستقیم وجه به حساب فرزندان معنوی از طریق شماره کارت اختصاصی فراهم شده است، افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان خرداد ماه معادل ۵۸ میلیارد ریال از سمت حامیان به حساب فرزندان مددجویان کمیته امداد امام(ره) استان البرز در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین واریز شده است.
این مسئول گفت: در حال حاضر هزار و 355 فرزند طرح اکرام ایتام و دو هزار و 830 فرزند طرح محسنین تحت پوشش کمیته امداد البرز می‌باشند که توسط بیش از ۳۹ هزارحامی حمایت می‌شوند.
مدیرکل کمیته امداد البرز با دعوت از خیرین استان جهت کمک به فرزندان تحت حمایت طرح ایتام و محسنین، یادآور شد: به همت نیکوکاران و هم‌افزایی کمیته امداد امام(ره) استان البرز در سال گذشته تمام ایتام استان صاحب خانه شدند و امید است با ادامه این راه و کمک خیرین و مراکز نیکوکاری نسبت به تهیه مسکن جهت خانواده‌های محسنین و ایتامی که در سال جاری تحت پوشش کمیته امداد امام(ره) قرار گرفته‌اند اقدام کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: