کد خبر: 3901226
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۶
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد البرز از شرکت 800 نفر از اعضای کانون‌های مساجد در مسابقه سراسری تفسیر جز هفتم قرآن‌کریم خبر داد.

شرکت 800 عضو کانون مساجد البرز در مسابقه «تفسیر قرآن‌کریم»

حجت‌الاسلام کاظم شکری، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد البرز با اشاره به برگزاری مسابقات تفسیر جز هفتم قرآن‌کریم به صورت کشوری اظهار کرد: 800 نفر از اعضای کانون‌های مساجد البرز در این دوره از مسابقات شرکت کرده‌اند.
وی افزود: همزمان با ماه مبارک رمضان و به منظور ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور اقدام به برگزاری تفسیر جز هفتم قرآن‌کریم کرده است که از ابتدای ماه مبارک رمضان آغاز و تا پایان ماه مبارک ادامه داشت.
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد البرز بیان کرد: این طرح شامل ۳۰ مسابقه روزانه از آیات جزء هفتم قرآن‌کریم است که محتوای آن در قالب اینفوتایپ، موشن گرافی و فایل pdf در ۳۰ درس(هر روز یک درس) ارائه شد.
شکری با اشاره به اینکه خوشبختانه شاهد حضور خوبی از اعضای کانون‌های مساجد استان در این طرح بودیم، گفت: طی این دوره از مسابقات در پایان هر روز به قید قرعه به سه نفر جوایز نقدی اهدا شد و به پنج نفری که بیشترین مشارکت را در طول اجرای مسابقات داشتند نیز جوایزی تعلق گرفت.
وی گفت: آزمون نهایی این مسابقه روز هشتم خردادماه از ساعت هشت صبح تا ۲۰ شب از طریق سامانه بچه‌های مسجد برگزار و در پایان به ۱۰ نفر جوایز نقدی اهدا می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: