حضور 20 نفر از فرهنگیان البرزی در دوره کشوری توانمندسازی داوران مسابقات قرآن
کد خبر: 4220334
تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۱

حضور 20 نفر از فرهنگیان البرزی در دوره کشوری توانمندسازی داوران مسابقات قرآن

دوره کشوری توانمندسازی ساماندهی داوران رشته‌های پژوهشی مسابقات قرآن، عترت و نماز به‌صورت مجازی با حضور 20 نفر از فرهنگیان قرآنی البرز در حال برگزاری است.

هادی خانمحمدی، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش استان البرز

هادی خانمحمدی، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش‌وپرورش البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز اظهار کرد: دوره کشوری توانمندسازی و ساماندهی داوری ویژه رشته‌های تفسیر قرآن کریم، احکام، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه و گفتمان مهدوی ویژه فرهنگیان در مسابقات قرآن، عترت و نماز به‌صورت مجازی آغاز شده و در حال برگزاری است.

وی با اشاره به اینکه این دوره در پنج گام برگزار می‌شود که سه مرحله مجازی و دو مرحله آن حضوری است، گفت: درحال حاضر سومین گام از مرحله مجازی در حال برگزاری است که پس از آن نفرات برتر دوره به مرحله حضوری راه می‌یابند.

این مسئول به شرایط ورود به این دوره اشاره کرد و گفت: تسلط بر آیین‌نامه و محتوای رشته از جمله مهم‌ترین شرایط شرکت در این دوره است و از استان‌ها خواسته شد بهترین داوران خود جهت شرکت در این دوره را معرفی کنند.

وی ادامه داد: افراد معرفی شده جهت ورود به دوره مقدماتی باید در دو مرحله آزمون ورودی که مرحله اول به صورت آزمون کتبی و مرحله دوم به صورت داوری آثار بود شرکت می‌کردند که 20 نفر از فرهنگیان استان موفق شدند هر دو مرحله آزمون ورودی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

خانمحمدی تصریح کرد: برگزیدگان این دوره به دوره حضوری توانمندسازی داوران مسابقات قرآن، عترت و نماز در مشهد مقدس راه خواهند یافت.

انتهای پیام
captcha