برگزاری محافل انس با قرآن در البرز
کد خبر: 4215967
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۵

برگزاری محافل انس با قرآن در البرز

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه البرز از برگزاری محافل انس با قرآن کریم همزمان با دهه کرامت در بقاع متبرکه این استان خبر داد و گفت: این محافل قرآنی تا روز پنجشنبه، ۲۷ اردیبهشت‌ماه همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) ادامه دارد.

محافل انس با قرآن

حجت‌الاسلام احمد اشرفی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت این اداره‌کل ویژه‌برنامه‌هایی در قالب محافل قرآنی تدارک دیده است که از شب ولادت حضرت معصومه(س) در بقاع متبرکه شاخص این استان در حال برگزاری است.

وی افزود: این محافل قرآنی هر روز پس از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود و تا روز پنجشنبه، ۲۷ اردیبهشت‌ماه همزمان با سالروز ولادت امام رضا(ع) ادامه دارد.

این مسئول تصریح کرد: در آستانه سالروز ولادت امام رضا(ع) چند محفل قرآنی ویژه بانوان برگزار می‌شود. همچنین مراسم جشن و محفل قرآنی ویژه دانش‌آموزان و نمازگزاران مساجد طی این ایام نیز برگزار خواهد شد.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه البرز به برگزاری مسابقات فرهنگی ویژه دهه کرامت اشاره کرد و گفت: مسابقات فرهنگی اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه البرز در ایام مناسبتی برگزار می‌شود و به‌مناسبت دهه کرامت این مسابقات با رنگ و بوی ولادت حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع) اجرا و مبتنی بر کتبی با همین مضمون هستند.

وی در پایان یادآور شد: پس از برگزاری مسابقات فرهنگی دهه کرامت از نفرات برتر این مسابقه با اهدای جوایز تجلیل خواهد شد.

انتهای پیام
captcha