انتخابات مظهر تجلی همدلی ملت است
کد خبر: 4214873
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۲:۵۰

انتخابات مظهر تجلی همدلی ملت است

سرپرست اداره‌کل ثبت احوال استان البرز: امروز روز تجلی همدلی آحاد ملت است که انتخابات را به عنوان مظهر وفاق ملی و راه اثرگذاری بر سرنوشت کشور از طریق مجلس شورای اسلامی می‌دانند.

انتخابات

عباس فتح‌الهی، سرپرست اداره‌کل ثبت احوال استان البرز روز جمعه، 21 اردیبهشت درگفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: براساس برنامه‌ریزی فعالیت ثبت احوال البرز از صبح امروز برای انتخابات آغاز شده است و تا پایان زمان رای‌گیری ادامه دارد.

وی اضافه کرد: کارشناسان ادارات ثبت احوال شهرستان‌های کرج، اشتهارد و فردیس قبل از زمان رای‌گیری انتخابات برای خدمت‌رسانی در محل کار خود حضور خواهند یافت.

مدیرکل ثبت احوال البرز ادامه داد: براساس قانون جدید انتخابات تمام افراد واجد شرایط می‌توانند با کارت ملی، گواهینامه، کارت پایان خدمت و یا گذرنامه در انتخابات شرکت کنند.

فتح‌الهی با بیان اینکه شعب ثبت احوال و دفاتر پیش‌خوان به منظور ارائه خدمات هویتی فعال هستند، گفت: امروز روز تجلی همدلی آحاد ملت است که انتخابات را به عنوان مظهر وفاق ملی و راه اثرگذاری بر سرنوشت کشور از طریق مجلس شورای اسلامی می‌دانند و نشان دهیم که در همه حال انقلاب شکوهمند اسلامی را از گزند دشمنان حفظ خواهیم کرد.

انتهای پیام
captcha