قدرت ایمان از هر ابزار نظامی قوی‌تر است
کد خبر: 4143219
تاریخ انتشار : ۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۲۲
مسئول سازمان بسیج فرهنگیان البرز:

قدرت ایمان از هر ابزار نظامی قوی‌تر است

مجتبی آمرکاشی گفت: عملیات بیت‌المقدس بازتاب گسترده جهانی داشت و به افکار عمومی دنیا ثابت کرد تجهیز به قدرت ایمان در زمان دفاع، می‌تواند باعث ایستادگی و مقاومت مقابل هر ابزار نظامی شود.

مجتبی آمرکاشی، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان البرز

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی بسیج فرهنگیان البرز، مجتبی آمرکاشی، مسئول سازمان بسیج فرهنگیان البرز اظهار کرد: حماسه سوم خرداد، یکی از اتفاقات ماندگار و بی‌نظیر تاریخ انقلاب اسلامی و نتیجه مقاومت ملت قهرمان ایران مقابل دشمنان است. آزادسازی خرمشهر به جهانیان نشان داد که این مملکت اسلامی تحت حمایت الهی قرار دارد و مقابل دشمنان شکست‌ناپذیر است.

وی گفت: عملیات بیت‌المقدس بازتاب گسترده جهانی داشت و به افکار عمومی دنیا ثابت کرد تجهیز به قدرت ایمان در زمان دفاع، می‌تواند باعث ایستادگی و مقاومت مقابل هر ابزار نظامی شود. مقاومت ملت ایران در حماسه هشت ساله دفاع مقدس به‌خصوص برای آزادسازی خرمشهر به نماد ایستادگی مقابل دشمن تبدیل شد که آثار آن در سرزمین‌های اسلامی قابل مشاهده است.

مسئول سازمان بسیج فرهنگیان البرز ادامه داد: سوم خرداد یادآور خاطرات زرین و پر افتخار دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است که برکات بسیار زیادی را برای کشور به ارمغان آورد. برنامه‌های فرهنگی عملیات خنثی‌کننده مقابل نقشه‌های شوم دشمنان نظام جمهوری اسلامی است که باید بیش از گذشته در جهت اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جوان کار جهادی انجام داد.

وی افزود: تبیین فرهنگ ایثار و صبر و استقامت یکی از نیازهای اساسی جامعه امروز است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد. حماسه سوم خرداد را فرصت مناسبی برای روشنگری و بازخوانی ابعاد مختلف اهمیت فتح خرمشهر است. امروز یادآور ایثار، رشادت و از خودگذشتگی ارتشیان، سپاهیان و بسیجیان است که در عملیات بیت‌المقدس خرمشهر این پاره تن کشور را به ایران برگرداندند.

انتهای پیام
captcha