کد خبر: 4113049
تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳

پجشنبه‌های البرز تعطیل شد

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز گفت: روزهای پنجشنبه هرهفته در این استان تا پایان بهمن‌ماه سال جاری تعطیل است.

تعطیلی پنج شنبه ها

به گزارش ایکنا، به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، کاوه حدادپور، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری البرز، ۱۸ دی‌ماه با اعلام تعطیلی روزهای پنجشنبه هر هفته در این استان گفت: این تصمیم با هدف مدیریت ناترازی مصرف و تولید گاز در کشور و با توجه به اعلام اداره‌کل هواشناسی استان البرز مبنی بر کاهش محسوس دما در روزهای آتی هفته اتخاذ شده است.

وی بیان کرد: بر این اساس ساعات کار ادارات از روز دوشنبه، ۱۹ دی‌ماه تا چهارشنبه، ۲۱ دی‌ماه از ساعت ۹ تا ۱۴ بوده و ساعت کسری کار باید با برنامه‌ریزی در طول روزهای باقی مانده سال جبران شود .

حدادپور اضافه کرد: وسایل گرمایشی نیز یک ساعت قبل از پایان کار در روز چهارشنبه خاموش و نیم ساعت قبل از شروع کار در روز شنبه روشن شود.

وی یاد آورشد: ساعت کار روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته تا پایان بهمن‌ماه نیز از ساعت 7:20 تا ۱۶ بوده که موضوع شناور بودن ساعت کار براساس ابلاغیه تا اطلاع ثانوی و حداکثر تا ساعت هشت صبح به قوت خود باقی است. بانک‌ها و واحدهای خدمات‌رسان اضطراری از قواعد فوق مستثنی هستند.

انتهای پیام
captcha