کد خبر: 4089406
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۵

45 درصد البرزی‌ها دز سوم واکسن کرونا را زده‌اند

سخنگوی ستاد کرونای البرز با اشاره به اینکه متاسفانه مردم اهمیت تزریق دز سوم کرونا را آن طور که باید و شاید مورد توجه قرار نمی‌دهند، گفت: میزان تزریق دز واکسن همچنان حدود ۴۵ درصد است و افزایش محسوسی نداشته است.

دز سوم واکسن کرونا

به گزارش ایکنا از البرز به نقل از روابط عمومی ستاد کرونای البرز، احمد مهدوی، سخنگوی ستاد کرونای البرز با اشاره به آخرین رنگ بندی کرونا در البرز اظهارکرد: در حال حاضر کرج، طالقان و فردیس در وضعیت زرد و ساوجبلاغ، چهارباغ، نظرآباد و اشتهارد در وضعیت آبی کرونایی قرار دارند.

وی ادامه داد: با توجه به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها و افزایش تردد مردم در سطح شهر از مردم تقاضا می‌شود نسبت به استفاده از ماسک و رعایت سایر پروتکل‌های بهداشتی بی تفاوت نباشند تا شاهد خیزش مجدد کرونا نباشیم.

این مسئول با اشاره به اینکه متاسفانه مردم اهمیت تزریق دز سوم کرونا را آن طور که باید و شاید مورد توجه قرار نمی‌دهند، گفت: میزان تزریق دز واکسن همچنان حدود ۴۵ درصد است و افزایش محسوسی نداشته است.

مهدوی اظهارکرد: طی ۲۴ ساعت گذشته دو نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست داده و ۶۲ نفر هم در بیمارستان بستری هستند.

سخنگوی ستاد کرونای البرز گفت: فعلاً در خصوص تعداد بیماران و بستری‌ها در وضعیت ثابتی قرار داریم و امیدواریم با افزایش میزان رعایت مردم، مجدداً شیب نزولی آغاز شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha