کد خبر: 4063927
تاریخ انتشار: ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵

مهلت ثبت‌نام در چهل‌و‌پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف تمدید شد

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه البرز از تمدید مهلت ثبت‌نام در چهل‌وپنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف خبر داد و گفت: از فعالان قرآنی استان دعوت می‌شود برای ثبت‌نام به سایت www.quraniran.ir مراجعه کنند.

حجت الاسلام احمد اشرفی رئیس اداره امور قرآنی اوقاف البرز

حجت‌الاسلام احمد اشرفی، رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امورخیریه البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، از تمدید مهلت ثبت‌نام در چهل‌وپنجمین مسابقات سراسری قرآن اوقاف خبر داد و گفت: مهلت ثبت‌نام در بخش آوایی ـ انفرادی مسابقات تا 30 خردادماه و بخش معارفی تا 10 تیرماه سال جاری تمدید شد.

وی با بیان اینکه از فعالان قرآنی استان دعوت می‌شود تا برای ثبت‌نام در این دوره از مسابقات به سایت www.quraniran.ir مراجعه کنند، افزود: شرایط این مسابقات ویژه بانوان و آقایان بالای ۱۸ سال است و مسابقات در رشته‌های حفظ، قرائت تحقیق و ترتیل، اذان، دعاخوانی، مدیحه‌سرایی و همخوانی قرآن، تفسیر عمومی قرآن، ترجمه نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه برگزار می‌شود.

اشرفی با اشاره به رشته‌های مسابقات مرحله شهرستانی و استانی، گفت: مسابقات در دو مرحله یاد شده در رشته‌های حفظ پنج و ۱۰ جزء در مرحله شهرستانی و استانی، حفظ ۲۰ جزء تا مرحله کشوری و سه رشته حفظ کل، قرائت تحقیق و ترتیل تا مرحله بین‌المللی است.

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه البرز با بیان اینکه تاکنون 530 نفر در این مسابقات شرکت کرده‌اند، افزود: امیدواریم در این دوره شاهد کسب افتخارات ملی و بین‌اللملی از سوی متسابقین البرزی باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha