کد خبر: 4059799
تاریخ انتشار: ۰۵ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳

سرپرست معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: امسال ویژه برنامه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی با هدف ایجاد نشاط عمومی در محله‌های محروم کرج اجرا می‌شود.

 برنامه‌های فرهنگی در محله‌های محروم کرج

مهدی علیمردانی، سرپرست معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهارکرد: امسال ویژه برنامه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی با هدف ایجاد نشاط عمومی در محله های محروم کرج اجرا می‌شود.

وی افزود: برهمین اساس جشن ولادت حضرت معصومه(س) و روز دختر با هدف افزایش نشاط اجتماعی و تکریم جایگاه دختران در محله های کم برخوردار کرج اجرا خواهد شد.

این مسئول با اشاره به اهمیت افزایش نشاط اجتماعی در جامعه بخصوص در محله‌ها و مناطق کم‌برخوردار کرج گفت: نشاط اجتماعی و سلامت در زمان حاضر از مهم ترین دغدغه‌های جامعه است؛ مناطق کم‌برخودار نیز با وجود موضوعات مختلف نیاز به نگاه بهتر و دقیق تر داشته و باید اهتمام ویژه‌ای درخصوص تمامی مسائل آنها به‌ویژه نشاط اجتماعی، سلامت و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی صورت پذیرد.

علیمردانی تصریح کرد: در همین راستا سازمان فرهنگی شهرداری کرج علاوه بر برنامه‌ریزی در خصوص گرامیداشت و برگزاری جشن‌های ملی و مذهبی، سعی دارد قدم های متفاوتی در مناطق محروم شهر کرج بردارد.

وی افزود: با هدف تکریم دختران به عنوان سرمایه انسانی در جامعه، جشن ولادت حضرت معصومه(س) و نکوداشت روز دختر در محله اسلام آباد کرج به عنوان یک محله کم برخودار اما دوست‌داشتنی و قدیمی برگزار می‌شود که می‌تواند اتفاق خوبی در افزایش نشاط و همچنین رضایتمندی مردمی باشد. تکریم دختران نمونه، رصد ستارگان در رصدخانه مرکز علمی آسمان‌نما، موسیقی، مولودی خوانی و آیتم‌های متنوع از جمله برنامه‌هایی است که در جشن روز دختر شاهد خواهیم بود.

علیمردانی ضمن دعوت از تمام شهروندان برای حضور در این جشن، ابراز امیدواری کرد تا با همکاری مردمی و دستگاه‌های مسئول، قدم‌های مثبت و بیشتر و موثرتری برای تمامی اقشار جامعه شهری کرج برداشته شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: