کد خبر: 4057969
تاریخ انتشار: ۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۸

مدیر مؤسسه نهج‌البلاغه شهرستان نظرآباد از برگزاری دوره‌های مجازی تربیت دینی فرزند با محوریت آیات و روایات با حضور اساتید برجسته خبر داد.

دوره آموزش مجازی «تربیت دینی فرزندان»

سیدمحمدحسین صادقیان مطهر، مدیر مؤسسه نهج‌البلاغه نظرآباد در گفت‌و‌گو با ایکنا از البرز به برگزاری دوره‌های تربیت دینی فرزند در این مؤسسه اشاره کرد و گفت: دوره‌های تربیت دینی فرزند با محوریت آیات و روایات با همکاری مجمع بین‌المللی دعوت جهانی قرآن کریم در حال برگزاری است.

وی با بیان اینکه در این دوره از اساتید برجسته و با تجربه‌ای بهره بردیم، افزود: اساتید این دوره آقایان محمدرضا رمزی‌اوحدی و حجت‌الاسلام رضا محمدی‌شاهرودی هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه این دوره‌ها رایگان است، تصریح کرد: این دوره‌ها در پیام‌رسان ایتا به‌صورت مجازی و آفلاین در حال برگزاری است و تاکنون سه دوره آن برگزار شده و از سوی مخاطبان با استقبال خوبی روبه‌رو شده است.

صادقیان‌مطهر گفت: تربیت دینی کودک، انتقال مفاهیم دینی به فرزندان و رشد معنوی فرزندان از جمله عناوین این دوره‌ آموزشی است. صوت‌های جلسات به مدت ۱۵ دقیقه بوده و هر روز در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و بعد از اتمام دوره به‌صورت اختیاری از شرکت‌کنندگان آزمون به عمل آمده و گواهی معتبر به آنها ارائه می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: