کد خبر: 3953982
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
رئیس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش البرز از حضور 9 مدیر دارالقرآن، رئیس و یک کارشناس این اداره در پنجمین دوره توانمندسازی مدیران مراکز دارالقران‌الکریم سراسر کشور خبر داد.

مدیران دارالقرآن‌های البرز در دوره توانمندسازی شرکت می‌کنند

عیسی بابالو، رئیس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش و پرورش البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، با اشاره به برگزاری پنجمین دوره «توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن‌الکریم سراسر کشور» اظهار کرد: بزرگترین رویداد قرآنی کشور در قالب دوره توانمندسازی ویژه مدیران مراکز دارالقرآن آموزش و پروش رؤسای ادارات قرآن، عترت و نماز، کارشناسان مسئول و کارشناسان ادارات کل استان‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: این دوره به‌صورت مجازی در شبکه دانش‌آموزی شاد و در بازه زمانی ۲۷ تا ۲۹ بهمن‌ماه جاری به همت اداره‌کل قرآن، عترت و نماز معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش برگزار خواهد شد.

بابالو با اشاره به شرکت بیش از ۷۵۰ نفر از مدیران مراکز دارالقرآن و ۱۵۰ نفر از کارشناسان قرآن، عترت و نماز استان‌ها یادآور شد: 9 مدیر دارالقرآن، رئیس و یک کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز اداره‌کل آموزش و پرورش البرز نیز در این دوره حضور خواهند داشت.

این مسئول در پایان گفت: پنجمین دوره توانمندسازی مدیران مراکز دارالقرآن با هدف تبلیغ، ترویج و تجلیل از خادمان و فعالان قرآن‌ کریم و هماهنگی‌های مدیریتی و استفاده از مهمترین دستاوردهای قرآنی و تجربیات برتر مدیران دارالقرآن در تأمین فضا، تجهیزات و جذب مخاطب و شناسایی و تقدیر از مدیران برگزیده برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: