کد خبر: 3889907
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
استاندار البرز در پیامی از تلاش‌ گروه‌های مردمی و جهادی استان در مقابله با بیماری کرونا تشکر و قدردانی کرد.

قدردانی استاندار البرز از گروه‌های جهادی برای مقابله با ویروس کرونا

به گزارش ایکنا از البرز، استاندار البرز در پیامی از تلاش‌ گروه‌های مردمی و جهادی استان در مقابله با بیماری کرونا تشکر و قدردانی کرد.
در پیام عزیزاله شهبازی آمده است: همان طور که این روزها ایران عزیزمان و جهان درگیر مساله‌ای فراگیر و بحرانی به نام کروناست عزم ملی، اعتماد اجتماعی و همبستگی فراگیر، رمز پیشگیری، مدیریت و مقابله با این بیماری است.
این روزها در مسیر مقابله با ویروس کرونا علاوه برهمراهی و همدلی ارگانها و نهادهای دولتی، گروه‌های جهادی، هیئات مذهبی و سازمان های مردم نهاد نیز با از خودگذشتگی و حس مسئولیت‌پذیری در جای جای ایران بالاخص در استان البرز نقش‌آفرینی کرده‌اند که این مهم ستودنی است.
گرچه تا مهار کامل بیماری ناشی از کووید ۱۹؛ همگان باید راه نسبتا دشواری بپیماییم و طبق توصیه حکیمانه مقام معظم رهبری، لحظه ای نباید از شدت فعالیت‌ها بکاهیم تا مبادا شعله‌ای جدید از بیماری دامنگیر شهرهای استان شود، مع‌الوصف آنچه تا به امروز در استان البرز حاصل شده جز با همدلی، وفاق و همراهی گروه‌های ذکر شده و خیرین و بنگاه‌های اقتصادی که در کنار سایر نهادهای دولتی و مدافعان سلامت به صورت خود جوش با اطلاع رسانی، تامین بخشی از اقلام و تجهیزات پزشکی، آموزش و توجیه عمومی، تقویت روحیه عمومی جامعه و حمایت از بخش‌های آسیب‌پذیر و طبقات محروم، در امر پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا در استان البرز به خوبی نقش آفرینی کرده‌اند که این اقدامات در بهبود شرایط وکنترل ومدیریت این بیماری در استان موثر بوده است.
ضمن تقدیر از همراهی‌های بی‌دریغتان، امیدوارم تا آخر این راه پرفراز و نشیب در کنارمان بمانید والبته با هماهنگی و عزم یکپارچه، هرچه زودتر با سلامت کامل مردم، شاهد آرامش و شکوفایی روزافزون کشورمان و به ویژه استان البرز باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: