کد خبر: 3881558
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
شهردار فردیس با اشاره به خطر انتقال ویروس کرونا در تاکسی‌ها و دیگر اماکن عمومی، گفت: مواد ضدعفونی‌کننده در اختیار تاکسی‌داران قرار می‌گیرد تا دو نوبت در شیفت، خودرو خود را ضدعفونی کنند.

تاکسی‌های فردیس ضدعفونی می‌شوند

به گزارش ایکنا از البرز، محمد خسروزاده، شهردار فردیس، هفتم اسفند در کمیته اضطرار ویروس کرونا که با حضور معاونین، مدیران و رؤسای سازمان‌های شهرداری و نماینده شبکه بهداشت و درمان شهرستان فردیس برگزار شد، با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس در راستای مقابله با ویروس کرونا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد بود، اظهار کرد: همه مدیران از حالا تا پایان شرایط اضطرار با مدیر بحران شهرداری همکاری لازم را داشته باشند.
وی با اشاره به خطر انتقال ویروس کرونا در تاکسی‌ها و دیگر اماکن عمومی، عنوان کرد: مواد ضدعفونی‌کننده در اختیار تاکسی داران قرار می‌گیرد تا دو نوبت در شیفت، خودرو خود را ضدعفونی کنند.
خسروزاده فلسفه وجودی مدیریت شهری را ارائه خدمت به شهروندان اعلام کرد و گفت: روز گذشته اعتباری 6 میلیارد تومانی برای مبارزه با کرونا و عملیات پیشگیری و فرهنگ‌سازی و توزیع ماسک و دستکش یکبارمصرف و … در صحن علنی شورای شهر تصویب شد که این موضوع نشان از اهمیت سلامت مردم برای مدیریت شهری دارد.
وی با بیان اینکه انجام اقدامات پر بازده در شهر به طور ویژه در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: عملیات گندزدایی شهر انجام خواهد شد.
شهردار فردیس در بخش دیگری با اشاره به بارش باران و برف از روز گذشته در شهر فردیس، گفت: واحدهای خدمات رسان شهرداری فردیس تا مساعد شدن شرایط جوی در حالت آماده‌باش خواهند بود.
خسروزاده با اشاره به ۱۵ مورد آبگرفتگی در معابر مختلفی اعم از بلوارهای سیلو، ارم، فرمانداری، محدوده انبار نفت و … در شب گذشته، عنوان کرد: با اقدام به موقع نیروهای آتش نشان شهرداری فردیس، عملیات تخلیه سیلاب به سرعت انجام و معابر آزاد شد.
وی تصریح کرد: تا مساعد شدن شرایط جوی، خودروهای آتش نشانی در نقاط مختلف شهر استقرار خواهند داشت تا در صورت آبگرفتگی نسبت به تخلیه آن اقدام کنند.
شهردار فردیس همچنین از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه آبگرفتگی، با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تماس گرفته تا نسبت به رفع آن اقدام شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: