کد خبر: 3872090
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
گروه اجتماعی ــ مسئول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز از برگزاری دومین کنگره ملی خانواده با رویکرد تحقق بیانیه گام دوم انقلاب در کرج خبرداد.

دومین کنگره ملی خانواده در کرج برگزار می‌شود

حجت الاسلام کاظم شکری، مسئول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز با اعلام خبر برپایی دومین کنگره ملی خانواده که با حضور فعالان حوزه خانواده برگزار می‌شود، گفت: هدف از برپایی این کنگره ارتقای دانش نظری، تحلیلی و ظرفیت‌های تخصصی برای فعالان عرصه خانواده در میان فعالان کانون‌های فرهنگی هنری مساجد است.
وی افزود: این کنگره با رویکرد توسعه درون‌زا و ارتقای هرچه بیشتر سطح آشنایی و آگاهی برای پویایی خانواده با رویکرد تحقق بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ریزی شده است.
این مسئول با اشاره به همکاری و همراهی ستاد کانون ‌ای فرهنگی هنری مساجد البرز با دیگر دستگاه‌های اجرایی و اداری برای برپایی کنگره ملی خانواده در البرز توضیح داد: این کنگره با محوریت خانواده امروز، 26دی در تالار شهیدان نژاد فلاح برگزار می‌شود.
شکری تصریح کرد: یکی از بسترهای فعالیت کانون‌های فرهنگی هنری در مساجد ارتقای سطح آگاهی و بینش خانواده‌هاست که نسبت به این امر اساسی برنامه‌های ویژه‌ای در قالب سخنرانی، همایش و نمایشگاه و ... در دستور کار است.
مسئول ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد البرز عنوان کرد: کنگره کشوری این همایش بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: