بانوان برای مشارکت حداکثری در انتخابات ایفای نقش کنند
کد خبر: 4220758
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۳
مسئول بانوان فرمانداری ویژه کرج:

بانوان برای مشارکت حداکثری در انتخابات ایفای نقش کنند

حنانه رضایی گفت: نیمی از جمعیت جامعه بانوان هستند که امیدواریم این گروه در مشارکت حداکثری و تعیین سرنوشت کشورمان بی‌تفاوت نباشند و خوش بدرخشند.

نشست بانوان فرهنگی کرج

به گزارش ایکنا از البرز، حنانه رضایی، مسئول بانوان فرمانداری ویژه کرج صبح دوشنبه، 21 خردادماه در نشست با جمعی از بانوان فرهنگی این شهرستان اظهار کرد: با رهبری بی‌نظیر امام خمینی(ره)، مردم این انقلاب را با اتحاد و همدلی، بر پایه آموزه‌های مکتب نورانی اسلام، به پیروزی رسانده و در ادامه با حضور به موقع در صحنه‌های مختلف از آن در برابر دشمنی‌ها و دسیسه‌ها مراقبت کرده‌اند.

وی گفت: قدرت نرم ایران اسلامی، مردم هستند و تمام افتخارات و موفقیت‌ها نیز با پشتیبانی و حضور مردم در عرصه‌های مختلف است، از این‌رو تلاش دشمنان بر ناامیدی مردم و کمرنگ کردن حضور آنها در صحنه‌هاست.

مسئول بانوان فرمانداری ویژه کرج با بیان اینکه هجمه سنگین رسانه‌ای دشمن در راستای دلسردی و ناامیدی مردم و بی‌رغبت کردن آنها نسبت به مشارکت در انتخابات صورت می‌گیرد، گفت: مردم غیور و بصیر و موقع‌شناس، مثل همیشه نقشه‌ شوم بدخواهان ملت بزرگ ایران را نقش بر آب خواهند کرد و در این میان بانوان نیز به نوبه خود باید در راستای مواجهه هوشمندانه با آن نقش‌آفرینی کنند.

رضایی با اشاره به اینکه نقش مؤثر و پررنگ زنان در مبارزات که منجر به پیروزی انقلاب اسلامی شد بر همگان آشکار است، بیان کرد: حفظ و صیانت از آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن از مهمترین وظایفی است که بر دوش نسل جوان گذاشته شده و در این مسیر، بانوان نقش بسیار تأثیرگذاری دارند.

وی تصریح کرد: نیمی از جمعیت جامعه بانوان هستند و امیدواریم این گروه در مشارکت حداکثری و تعیین سرنوشت کشورمان بی‌تفاوت نباشند و خوش بدرخشند و برای تحقق این هدف برنامه‌ریزی جدی با همکاری بانوان دستگاه‌ها برای مشارکت بانوان در انتخابات پیش رو خواهیم داشت.

انتهای پیام
captcha