اعلام برنامه‌های تابستانه مؤسسه قرآنی بشیر البرز
کد خبر: 4220745
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۴

اعلام برنامه‌های تابستانه مؤسسه قرآنی بشیر البرز

مدیر مؤسسه قرآنی بشیر البرز با اشاره به تدارک برای ایام اوقات فراغت تابستان به تشریح کلاس‌های آموزش قرآن این مرکز پرداخت.

آموزش قرآن به کودکان

حمیده سلجوقی، مدیر مؤسسه قرآنی بشیر البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، با اشاره به تدارک برای ایام اوقات فراغت تابستان به تشریح کلاس‌های آموزش قرآن این مرکز پرداخت و اظهار کرد: کلاس‌های حفظ موضوعی ویژه خردسالان در تابستان برگزار می‌شود که کودکان آداب اجتماعی را در قالب آیات کوتاه و با زبان شعر، نقاشی و داستان آموزش می‌بینند. 

وی با اشاره به اینکه آموزش روخوانی و روانخوانی و نیز لحن قرآنی برای کودکان نیز برگزار می‌شود، ادامه داد: همچنین حفظ جزء ۳۰ و حفظ ترتیبی برای خردسالان علاقه‌مند مشخص شده است. 

این فعال قرآنی تصریح کرد: کلاس‌های آموزش روخوانی و روانخوانی و تجوید از دیگر کلاس‌های پیش‌بینی شده از سوی این مرکز است که ویژه کودکان دوره ابتدایی برگزار می‌شود.

سلجوقی بیان کرد: کلاس‌های صوت و لحن، مداحی و خطابه‌خوانی ویژه کودکان و کلاس‌های روخوانی و حفظ قرآن کریم ویژه بزرگسالان از دیگر آموزش‌های این مؤسسه است که در ایام تابستان به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

وی با اشاره به اینکه ثبت‌نام‌ برای شرکت در این کلاس‌ها همچنان ادامه دارد و کلاس‌هایی که جمعیت آنها به حد نصاب می‌رسد بلافاصله دایر می‌شوند، گفت: تا زمانی که متقاضی داشته باشیم هیچ محدودیتی برای تشکیل کلاس وجود نخواهد داشت. 

مدیر مؤسسه قرآنی بشیر البرز در خصوص اساتید و مربیان همکار بیان کرد: مربیان ثابت مرکز همکاری مستمر با ما دارند که دوره‌های به‌روزرسانی و توانمندسازی نیز برای آنها در طول سال برگزار می‌شود.

انتهای پیام
captcha