کد خبر: 4219350
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۲

تشییع شهدای خدمت بار دیگر اقتدار ملت را به رخ جهانیان کشید

امام جمعه نظرآباد با اشاره به اینکه تشییع شهدای خدمت بار دیگر اقتدار ملت ایران در تبعیت از رهبر معظم انقلاب را به رخ جهانیان کشید، گفت: شهید جمهور میراثی گران‌بها برای تراز مدیریت انقلابی از خود به یادگار گذاشت.

حجت الاسلام قادر محمدی امام جمعه نظرآباد

به گزارش ایکنا از البرز، حجت‌الاسلام قادر محمدی، امام جمعه نظرآباد ظهر جمعه، 11 خردادماه در خطبه‌های نماز جمعه این شهرستان، اظهار کرد: پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب برای شهادت شهید رئیسی و سایر شهدای خدمت و بیان خصوصیات و توصیفات، گویای فصلی از ابعاد شخصیت بزرگ شهید رئیسی است.

وی با اشاره به اینکه حضور کم‌نظیر مردم در تشییع شهدای خدمت بار دیگر اقتدار ملت ایران در تبعیت از رهبر معظم انقلاب را به رخ جهانیان کشید، افزود: شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی موفق شد تصویری بسیار امیدبخش در جایگاه ریاست‌جمهوری ارائه کند؛ و میراثی گران‌بها برای تراز مدیریت انقلابی از خود به یادگار گذاشت.

این مسئول خاطرنشان کرد: شهید جمهور از خادمی امام رضا علیه‌السلام با کراهت و صرفاً به‌خاطر اطاعت امر ولی فقیه به قوه قضائیه آمد و از آنجا با اصرار بسیاری به‌دستگاه اجرایی کشور پانهاد. وی از همان اول عهدش با امام و امت این بود. اطاعت از ولایت و خدمت به امت.

وی با بیان اینکه شهید جمهور با اخلاق و صبور بود و حتی به مخالفان بی انصافش هم هیچگاه توهین نکرد، گفت: بزرگداشت شهدای خدمت از سوی هیئت عالی‌رتبه خارجی، عزت‌آفرین و مکمل حماسه میلیونی در تشییع تاریخی است.

امام جمعه نظرآباد گفت: آیت‌الله آل‌هاشم تصویر زیبایی از جایگاه امامت مردم را خلق کرد. وی نماد امام جمعه‌ مردمی و برای مردم بود. همچنین شهید امیرعبداللهیان الگوی سیاست انقلابی بود.

امام جمعه نظرآباد در پایان با بیان اینکه مردم عزیز و مسئولان خود را برای برگزاری یک انتخابات باشکوه آماده کنند تا راه این شهدا ادامه یابد، متذکر شد: در انتخابات پیشرو مردم کسی را انتخاب کنند که راه شهید آیت‌الله رئیسی را ادامه دهد.

انتهای پیام
captcha