خدمات‌رسانی 4 کاروان سلامت هلال احمر در کرج
کد خبر: 4218618
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۱:۳۳

خدمات‌رسانی 4 کاروان سلامت هلال احمر در کرج

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر البرز گفت: چهار کاروان سلامت هلال احمر طی دو روز گذشته با حضور در مناطق کم‌برخوردار شهرستان کرج به مردم خدمات درمانی ارائه کردند.

جمعیت هلال احمرداود رجبی، معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز اظهار کرد: چهار کاروان سلامت هلال احمر طی دو روز گذشته با حضور در مناطق کم‌برخوردار شهرستان کرج به مردم خدمات درمانی ارائه کردند که در این راستا بیش از ۴۵۰ نفر از ساکنان از خدمات درمانی کاروان سلامت هلال احمر بهره‌مند شدند.

وی با اشاره به اینکه اردوی کاروان سلامت هلال احمر با حضور تعدادی پزشک متخصص و عمومی، پیراپزشک، ماما و روانشناس در خانه‌های هلال روستایی شهرستان کرج برگزار شد، افزود: در این اردوها افزون بر خدمات درمانی در بخش بینایی‌سنجی، مشاوره‌های روانشناسی خانواده و تحصیلی، مددکاری، مشاوره خدمات اجتماعی و غربالگری قند و فشارخون خدمات ارائه شد.

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر البرز با تأکید بر اینکه خدمات کاروان سلامت هلال احمر به‌صورت ادواری در مناطق محروم استان البرز ادامه دارد، یادآور شد: داوطلبان با اعزام به مناطق محروم ضمن جذب و عضوگیری از بین مراجعان، برخی آموزش‌های امدادی مانند نحوه سنجش فشار خون به مردم آموزش می‌دهند.

انتهای پیام
captcha