نیروی انتظامی البرز برای تأمین امنیت انتخابات آمادگی کامل دارد
کد خبر: 4214877
تاریخ انتشار : ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۰۰

نیروی انتظامی البرز برای تأمین امنیت انتخابات آمادگی کامل دارد

فرمانده انتظامی البرز گفت: پلیس این البرز با آمادگی کامل و با همکاری مردم امنیت انتخابات را تأمین می‌کند و از عموم مردم بیدار و همیشه در صحنه به ویژه جوانان خواستاریم تا با حضور گرم و فعال خویش در انتخابات شرکت کنند.

حمید هداوند فرمانده انتظامی البرز

سردار حمید هداوند، فرمانده انتظامی البرز، روز جمعه، 21 اردیبهشت در گفت‌وگو با ایکنا از البرز اظهار کرد: پلیس استان البرز در کنار سایر دستگاه‌های متولی در دور دوم دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این استان، شرایط لازم را برای برگزاری انتخاباتی پرشور و آرام فراهم کرده است.

وی اضافه کرد: حضور پرشور مردم فهیم استان البرز در پای صندوق‌های رأی از یک سو مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و بدخواهان نظام اسلامی ایران و از سوی دیگر موجب خرسندی دوستداران جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

هداوند بیان کرد: پلیس این البرز با آمادگی کامل و با همکاری مردم امنیت انتخابات را تأمین می‌کند و از عموم مردم بیدار و همیشه در صحنه به ویژه جوانان خواستاریم تا با حضور گرم و فعال خویش در انتخابات شرکت کنند.

فرمانده انتظامی البرز گفت: نیروهای پلیس تا بعد از انتخابات با آمادگی کامل برای حفظ صیانت آرای مردم در کل استان فعال هستند.

انتهای پیام
captcha