کد خبر: 4103367
تاریخ انتشار: ۰۸ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۲

9 آذر؛ آخرین مهلت ثبت‌نام آموزش‌های کوتاه‌مدت قرآن ویژه جامعه کارگری البرز

جامعه کارگری البرز تا فردا، ۹ آذرماه فرصت دارند برای ثبت‌نام در دوره‌های آموزش کوتاه‌مدت علوم قرآنی، نام شهر خود را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کنند و یا از طریق سایت دارالقرآن خانه کارگر به نشانی www.ketabequran.ir اقدام کنند.

قرآن کریم

به گزارش ایکنا از البرز، ثبت‌نام دوره‌های آموزش کوتاه‌مدت علوم قرآنی ویژه کارگران برای آذر و دی‌ماه آغاز شده و این ثبت‌نام ویژه جامعه کارگری البرز نیز همزمان با سراسر کشور انجام خواهد شد.

دوره‌های آموزشی خانه کاگر به سه شیوه تلفنی، حضوری و مجازی در سراسر کشور برگزار می‌شود و شامل دوره‌های کوتاه‌مدت یک ماهه و در رشته‌های روخوانی، رونخوانی، فصیح‌خوانی، تجوید مقدماتی، صوت و لحن، حفظ، ترجمه و مفاهیم، تفسیری و تدبر در قرآن و داستان‌های پیامبران است.

اندیشه‌های اسلامی، کنترل خشم از دیدگاه اسلام، صلح از دیدگاه اسلام، حقوق بشر از دیدگاه اسلام، جمعیت و فرزندآوری از دیدگاه اسلام، نکات سوره حجرات، خلقت حضرت آدم، حجاب از دیدگاه اسلام، مهارت‌های زندگی با محوریت قرآن و مربیگری مهد و پیش‌دبستانی(دوره قرآنی) به شیوه مجازی و آموزش‌های تلفنی در چهار رشته حفظ، روخوانی، مفاهیم و احکام برگزار می‌شود.

این آموزش‌ها به شیوه رایگان برگزار می‌شود و کارگران البرزی به همراه خانواده خود می‌توانند تا ۹ آذرماه برای ثبت‌نام، نام شهر خود را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ پیامک کنند و یا از طریق سایت دارالقرآن خانه کارگر به نشانی www.ketabequran.ir اقدام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha