کد خبر: 4077858
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۱

اعزام کاروان نمایشگاه تجسمی و معرفتی عاشورا به کربلا

مدیر مجتمع بین‌المللی مهدیون با اشاره به برگزاری بزرگترین نمایشگاه تجسمی و معرفتی عاشورا و مهدویت ایران در کربلا، گفت: کاروان حامل ادوات و ماکت‌های نمایشگاهی ایران عازم کربلای معلی شد.

اعزام کاروان نمایشگاه تجسمی و معرفتی عاشورا به کربلا

به گزارش ایکنا از البرز به نقل از روابط عمومی مجتمع بین‌المللی مهدیون، محمود شفیق، مدیر مجتمع بین‌المللی مهدیون اظهار کرد: نمایشگاه عاشورا و مهدویت در ۱۹ محرم ساعت ۱۰ صبح در بین الحرمین و با حضور مسئولان حرم مطهر امام حسین(ع) و حضرت ابوالفضل(ع) افتتاح می‌شود و تا پایان ماه محرم در خدمت زائران حضرت سیدالشهدا (ع) خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه فضای نمایشگاهی سال جاری حدود دو هزار متر مربع است، تصریح کرد: این نمایشگاه از باب الشهدا(ع) تا حرم حضرت عباس(ع) از ۱۹ محرم ساعت ۱۰ صبح به مدت ۱۱روز دایر خواهد بود.

این مسئول خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین بخش نمایشگاه ماکت واقعه عاشورا است که در کربلا توسط گروه ۵۲ نفره از مهدیون کرج در بین الحرمین نصب می‌شود.

شفیق، با بیان اینکه اطلاعات این نمایشگاه به چهار زبان رسمی انگلیسی، عربی، اردو و فارسی ترجمه شده است، گفت: در این نمایشگاه از کتاب‌ها و تابلو زندگینامه حضرت عباس(ع)، حضرت ام‌البنین(س) و زندگینامه حضرت علی اکبر(ع) رونمایی می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha