کد خبر: 4068696
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳

نشست‌های ارتقای سطح حافظان قرآن در البرز برگزار می‌شود

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی البرز از برگزاری نشست‌های ارتقای سطح حفاظ قرآن کریم به همت اتحادیه مؤسسات قرآن و عترت البرز و همکاری مؤسسه پیروان مشکات قرآن و عترت خبر داد.

نشست‌های ارتقای سطح حافظان قرآن

جواد ملازاده، رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی البرز  در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: یکی از طرح‌های مشترک قرآنی که با همکاری اداره تبلیغات اسلامی و به همت اتحادیه‌ مؤسسات قرآن و عترت البرز و مؤسسه پیروان مشکات قرآن و عترت برگزار می‌شود، نشست‌های ماهانه ارتقای سطح حفاظ ویژه اساتید و حافظان 10، 20 و 30 جزء قرآن است.

وی با تأکید بر اهمیت ارتقای سطح مهارت حافظان و اساتید قرآنی، گفت: این نشست‌ها با هدف مهارت‌افزایی و تعیین ارتقای سطح در مرحله حفظ، تدریس و آموزش حفظ قرآن برگزار می‌شود.

ملازاده با اشاره به اینکه یکی از بهترین مؤسسات قرآنی در حوزه حفظ قرآن، مؤسسه پیروان مشکات قرآن و عترت است، بیان کرد: این مؤسسه از حضور اساتید خوب بین‌المللی بهره‌مند است و در حوزه حفظ به‌صورت ویژه فعالیت می‌کند.

این مسئول افزود: در همین راستا نشستی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی محمدی، مدیرعامل مؤسسه پیروان مشکات قرآن و عترت(ع) و امام‌جمعه شهر کوهسار و مدیرعامل اتحادیه مؤسسات قرآن و عترت و اینجانب برگزار شد.

رئیس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی البرز تصریح کرد: پیشنهاد تشکیل این نشست‌ها از سوی اتحادیه مؤسسات قرآنی البرز مطرح شد که با حمایت و نظارت اداره امور قرآنی و تعیین اساتید این طرح با همکاری مؤسسه پیروان مشکات قرآن و عترت، انجام می‌شود.

وی توضیح داد: این نشست‌های یک روزه با حضور اساتید بین‌المللی حفظ قرآن در سطح استان و در قالب کارگاهی و با محوریت رفع اشکال و ارائه شیوه‌های نوین حفظ به علاقه‌مندان و حفاظ برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :