کد خبر: 4029258
تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۵
فرمانده سپاه استان البرز:

فرمانده سپاه استان البرز گفت: هر شهید می‌تواند بیش از ۷۰ هزار نفر را شفاعت کند؛ خوشا به سعادت مادر شهید که در روز قیامت فرزند دلبندش صد در صد به دست‌بوسی او می‌آید.

دیدار با خانواده شهدا

به گزارش ایکنا از البرز، سردار علیرضا حیدرنیا، فرمانده سپاه البرز، 27 دی‌ماه در دیدار با مادر شهید خسرو قادری با بیان اینکه شهدا در روز محشر مورد احترام انبیا و پیامبران هستند، اظهار کرد: امام علی(ع) می‌فرماید که در روز محشر، زمانی که همه برانگیخته می‌شوند، پیامبران و انبیا به احترام شهدا از مرکب پیاده می‌شوند.

وی افزود: هر شهید می‌تواند بیش از ۷۰ هزار نفر را شفاعت کند؛ خوشا به سعادت مادر شهید که در روز قیامت فرزند دلبندش صد در صد به دست‌بوسی او می‌آید.

فرمانده سپاه استان البرز تصریح کرد: امید آن می‌رود در روزی که دست ما از همه‌ جا کوتاه است، شهدایی که افتخار خادمی آن‌ها را داریم، ما را شفاعت کنند. امیدواریم با خدمتگزاری به خانواده‌های شهدا بتوانیم بخشی از دین خود را ادا کنیم.

حیدرنیا بیان کرد: ما با دلجویی و هم‌نشینی با خانواده‌های شهدا روحیه و انگیزه مضاعفی برای خدمت‌رسانی بیشتر به آن‌ها می‌گیریم.

وی متذکر شد: همه می‌دانیم که امنیت و آرامش امروز کشور مدیون رشادت‌ها و جان‌فشانی‌های شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنان بوده است، بنابراین باید تمام تلاش خود را در راستای خدمتگزاری به آنان به‌کار گیریم.

یادآور می‌شود، شهید خسرو قادری‌قمصری از پایگاه بسیج مقداد تهران عازم جبهه‌های حق علیه باطل شد. در سال ۱۳۶۱ در منطقه شرق بصره، عملیات رمضان مفقود شد که پس از ۳۹ سال مفقودی پیکر این شهید از طریق آزمایش DNA شناسایی شده است و یکشنبه، ۲۶ دی‌ماه مراسم وداع پیکر این شهید با خانواده محترمشان در معراج شهدا برگزار شد. با توجه به اینکه این شهید قبلاً در مهرآباد جنوبی ساکن بودند مراسمی هم در آنجا برگزار می‌شود.

مراسم تشییع این شهید والامقام، چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه در محله اوقافی‌ها از مسجد حضرت ابوالفضل(ع) به سمت فلکه اول گوهردشت و مسجد جامع رجایی‌شهر برگزار خواهد شد.‌

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: