کد خبر: 3989508
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۸

فصل دوم طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» با عنوان «شکوه مادری» با هدف تجلیل از مادران الگو در فرزندآوری و تربیت فرزند و مادران الگو در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در البرز برگزار می‌شود.

اجرای فصل دوم طرح ملی «سه‌شنبه‌های تکریم» در البرز

حجت‌الاسلام کاظم شکری، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز با اشاره به اجرای فصل دوم طرح ملی سه‌شنبه‌های تکریم با عنوان «شکوه مادری»، اظهار کرد: فصل اول این طرح سال گذشته با هدف تکریم از خانواده شهدا برگزار شد و طبق اعلام ستاد عالی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد، ۳۶ هزار خانواده شهید در کشور در این طرح تکریم شدند.

وی افزود: برای تداوم این طرح، فصل دوم آن با عنوان «شکوه مادری» آغاز شده و محور اصلی آن تکریم از مادرانی هستند که از جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند.

این مسئول تصریح کرد: در قالب این طرح مادران شهدا با اولویت تعداد فرزند شهید، مادران الگو در فرزندآوری و تربیت فرزند و مادران الگو در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی به همت کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد تکریم می‌شوند.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد البرز گفت: این طرح در تمامی کانون‌های فرهنگی مساجد سراسر کشور از جمله استان البرز به‌منظور تکریم از فرزندآوری و فرزندپروری به مدت ۲۶ هفته تا بهمن‌ماه سال‌ جاری برگزار می‌شود و از طرح‌هایی است که در فهمای ۱۴۰۰ دارای امتیاز است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: