کد خبر: 3985074
تاریخ انتشار: ۲۸ تير ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۱
فرمانده سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج گفت: با هماهنگی شهرداری و شهردار کرج مقرر شد چند روز مانده به غدیر ۵۲ ایستگاه نوای علوی در سطح شهر کرج جانمایی شود تا محیط شهر مفرح و متناسب با ایام عید غدیر باشد.

اجرای طرح «نوای مهرعلوی» در البرز

به گزارش ایکنا از البرز، به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج، مجید زنجانی، فرمانده سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج در خصوص برنامه‌های عید غدیر در این شهر، اظهار کرد: غدیر عید بزرگ شیعیان است و وظیفه داریم این عید را بزرگ بشماریم.

وی افزود: باید فرهنگ غدیر را در بین نسلمان بزرگ بشماریم و بتوانیم وظیفه خود را در شهر کرج به نحو شایسته انجام دهیم.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج با بیان اینکه امسال با توجه به شرایط کرونا تدابیر خاصی برای برپایی عید غدیر اتخاذ شده است، تصریح کرد: براین اساس با هماهنگی شهرداری و شهردار کرج مقرر شد چند روز مانده به غدیر ۵۲ ایستگاه نوای علوی در سطح شهر کرج جانمایی شود تا محیط شهر مفرح و متناسب با ایام عید غدیر باشد.

وی با بیان اینکه این ۵۲ ایستگاه در قالب طرح نوای مهر علوی کار خود را آغاز می‌کنند، اظهار کرد: در این پویش ۱۱۰ پاور بانک، ۱۱۰ کیف و لوازم‌التحریر، تعداد قابل توجهی کارت هدیه و سه جایزه ۱۱۰ میلیون ریالی برای شرکت‌کنندگان در پیاده‌روی خانوادگی صبح عید غدیر از میدان والفجر تا میدان جمهوری به قید قرعه اهدا می‌شود.

زنجانی با بیان اینکه صبح عید غدیر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جشن حضور در میدان جمهوری برگزار می‌شود، گفت: برنامه‌های ویژه‌ای از جمله غرفه‌های اطعام، غرفه‌های ویژه کودکان، غرفه خانواده همراه با جوایز متنوع برپا می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج با اشاره به برپایی غرفه عقد اخوت و کاروان غدیر، اظهار کرد: گوشه‌هایی از خطبه غدیر توسط بسیج طلاب خوانده می‌شود و در این بخش مسابقه و جوایزی در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز در شهر کرج بیشتر برنامه‌ها به صورت غیرتجمعی و با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

زنجانی متذکر شد: از خیرین و باشگاه خیرین اصناف و بازاریان البرز که ما را برای برگزاری این جشن بزرگ یاری کردند، قدردانی می‌کنم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: