کد خبر: 3968635
تاریخ انتشار: ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۳
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز در بیانیه‌ای اعلام کرد: اگر امروزه در دنیا از جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان کشوری مقتدر با دانش و فناوری‌های پیشرفته یاد می‌شود، مرهون مجاهدت‌های خستگی‌ناپذیر معلمان و اساتید بزرگوار میهن اسلامی‌مان است.

پيشرفت‌های نظام اسلامی مرهون زحمات معلمان است

به گزارش ایکنا از البرز، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز به‌مناسبت فرارسیدن روز ۱۲ اردیبهشت‌ماه سالروز شهادت آیت‌الله مرتضی مطهری و روز معلم بیانیه‌ای صادر کرد. در این بیانیه آمده است:

«۱۲ اردیبهشت ماه سالروز شهادت عالم باتقوا، استاد فرزانه آیت‌الله مرتضی مطهری، که هدف از نامیدن چنین روزی به‌عنوان «روز معلم» در تقویم کشور، معرفی معلم نمونه در تربیت و رشد انسان‌ها، و الگو برای جامعه زحمت‌کش معلمان و اساتید کشور بوده است.

این روز فرصت ارزشمندی است تا ضمن تجلیل از جایگاه رفیع معلم و گرامی‌داشت یاد آن استاد فرهیخته، که از استوانه‌های فکری نهضت حضرت امام خمینی(ره) و نظریه‌پردازان انقلاب و نظام اسلامی به‌شمار می‌رفت، بر اهمیت ترویج و بسط اندیشه‌های ناب این متفکر بزرگ در جامعه به‌ویژه نزد دانش‌آموزان و جوانان جویای علم و دانش تأکید کرد.

بدون‌ شک، اگر امروزه در دنیا از جمهوری اسلامی ایران به‌عنوان کشوری مقتدر با دانش و فناوری‌های پیشرفته یاد می‌شود و این کشور پله‌های رشد و ترقی را یکی پس از دیگری می‌پیماید، مرهون مجاهدت‌های خستگی‌ناپذیر معلمان و اساتید بزرگوار میهن اسلامی‌مان است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری(ره) و تمامی شهدای سنگر تعلیم و تربیت، این مناسبت فرخنده را به کلیه معلمان و اساتید فرهیخته و همه دست‌اندرکاران دلسوز نظام آموزشی استان که در راه اعتلای پرورش و آموزش نوگلان میهن عزیزمان با جان و دل تلاش کرده و می‌کنند تبریک و تهنیت عرض نموده و سلامتی و توفیقات روزافزون این قشر زحمت‌کش را در ظل توجهات حضرت بقیة‌الله‌الاعظم(عج) و در پرتو رهنمودهای مقام عظمای ولایت از خداوند منان خواستار است.»

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: