کد خبر: 3908061
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
اداره کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش، برای اولین بار و با هدف آشنایی دانش‌آموزان با سوانح ترافیکی و راهکارهای پیشگیری از آن، شیوه‌نامه «جشنواره جوانه‌های راه» را به ادارات کل استان‌ها ابلاغ کرد.

ابلاغ شیوه‌نامه اولین «جشنواره جوانه‌های راه» در البرز

به گزارش ایکنا از البرز به نقل از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش البرز، در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین و برنامه ششم توسعه در بازطراحی فعالیت‌های فرهنگی هنری برای پاسخگویی به نیازهای دانش‌آموزان و به‌منظور فرهنگ‌سازی در کاهش حوادث جاده‌ای، از سوی معاونت پرورشی و فرهنگی شیوه‌نامه اولین جشنواره جوانه‌های راه به ادارات کل استان‌ها ابلاغ شد.
این جشنواره باهدف آشنایی کودکان و نوجوانان در مسئله بسیار مهم سوانح ترافیکی و راهکارهای پیشگیری از آن و همچنین استفاده از ظرفیت دانش‌آموزان در تولید محتوی تصویری جهت آگاه کردن افراد جامعه، در چهار رشته نقاشی، عکاسی، کاریکاتور و پوستر در دوره‌های ابتدایی (اول، دوم) و متوسطه (اول و دوم) برگزار می‌شود.
یادآور می‌شود؛ مهلت ارسال آثار تا پایان مهرماه ۱۳۹۹ اعلام ‌شده است و مخاطبان این جشنواره دانش‌آموزان دوره‌های تحصیلی مدارس سراسر کشور هستند.
همچنین این جشنواره در چهار رشته و گرایش؛ نقاشی، عکاسی، کاریکاتور و پوستر در چهار گروه دوره اول و دوم ابتدایی و دوره اول و دوم متوسطه برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: