کد خبر: 3900787
تاریخ انتشار: ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
مدیرکل اوقاف البرز با بیان اینکه صهیونیست یک غده سرطانی است که با کل بشریت در تضاد و مقابله است، گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم تا با وحدت جهان اسلام این رژیم منحوس هرچه زودتر نابود شود.

وحدت جهان اسلام؛ مقدمه‌ای برای نابودی اسرائیل

حجت الاسلام و المسلمین علی دشتکی، مدیرکل اوقاف البرز در گفت وگو با ایکنا از البرز، اظهارکرد: روز قدس متعلق به تمام اسلام و مسلمین است و همانطور که امام(ره) فرمودند «روز قدس روز عزای صهیونیست و آمریکا» است.
وی افزود: صهیونیست و آمریکا هر روز به دنبال یک روزنه و بهانه‌ای هستند تا بین اسلام و مسلمین اختلاف ایجاد کنند و از آن برای خودشان حایگاهی رقم بزنند و حیانشان را تداوم ببخشند.
دشتکی تاکید کرد: در این روزهای کرونایی که مردم درگیر این ویروس منحوس هستند، منحوس‌تر از ویروس کرونا ویروس صهیونیست و آمریکا است لذا از هر فرصتی باید استفاده کنیم تا ریشه‌های صهیونیست را بزنیم.
این مسئول بیان کرد: اسلام، مسلمین و مردم فلسطین با یهود کاری ندارند و در کنار هم می‌توانند مسالمت‌آمیز ادامه حیات دهند ولی صهیونیست هیچگونه اعتقادی به ادیان الهی ندارد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز ادامه داد: برای مقابله با صهیونیست باید در این دوران از ظرفیت فضای مجازی استفاده کنیم و بگوییم که اسراییل و صهیونیست فقط به مسلمان و شیعه نیست که کار دارد بلکه آنان می‌گویند هر چه مخلوق هست باید به عنوان مخلوق درجه دو در خدمت صهیونیست و اهداف آنان باشند.
وی افزود: رژیم صهیونیستی با هر کسی و هر چیزی که با اهدافشان فاصله داشته باشد مقابله می‌کند ولی بعضی بر این فکر هستند با خوش خدمتی به صهیونیست در امان هستند، به عنوان مثال اگر عربستان خوش خدمتی می‌کند اگر این خوش‌خدمتی نسبت به سال گذشته پررنگ‌تر نشود با او برخورد می‌کنند.
این مسئول در پایان با بیان اینکه صهیونیست یک غده سرطانی است که با کل بشریت در تضاد و مقابله است، گفت: باید از تمام ظرفیت‌ها استفاده کنیم تا با وحدت جهان اسلام این رژیم منحوس هرچه زودتر نابود شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: