کد خبر: 3808893
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
گروه اجتماعی ــ آستان مقدس امامزاده حسن(ع) کرج با حضور اساتید و مربیان دارالقرآن سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج غبارروبی شد.

آستان مقدس امامزاده حسن(ع) کرج غبارروبی شد

به گزارش ایکنا از البرز، این مراسم معنوی صبح امروز، 15 اردیبهشت‌ماه با حضور زائران و اساتید و مربیان دارالقرآن سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج برگزار شد.
علی گلدوست، مسئول دارالقرآن سپاه ناحیه امام حسین(ع) کرج در حاشیه این مراسم اظهارکرد: عاشقان خاندان عصمت و طهارت با حضور در صحن مطهر امامزاده حسن(ع) ضمن قرائت قرآن و زیارت عاشورا عشق و ارادت خود را به ائمه اطهار(ع) نشان دادند و پس از زیات، ضریح مطهر را شستشو داده و غبار از گوشه و کنار آن زدودند.
وی با اشاره به پیوند عمیق مردم با اهل بیت(ع) تصریح کرد: فرهنگ مردم با اهل بیت(ع) و امامزادگان پیوندی عمیق دارد و از آنجا که امامزادگان ما از ریشه و شجره طیبه ائمه و اهل بیت(ع) هستند، تکریم و بزرگداشت آن‌ها عرض ارادت به ساحت خاندان پاک و مطهر اهل بیت(ع) خواهد بود.
گلدوست گفت: دوست داشتن اهل بیت(ع) و ادای احترام به ساحت مقدس این بزرگواران، جامعه را در برابر انواع تحریف‌ها و گزندها مصون نگه می‌دارد چرا که دشمن بیش از هر چیزی اعتقادات و باورهای دینی و مقدسات مسلمانان را مورد هجمه قرار می‌دهد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: