عملیات وعده صادق هیمنه پوشالی اسرائیل را فرو ریخت
کد خبر: 4215561
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۰

عملیات وعده صادق هیمنه پوشالی اسرائیل را فرو ریخت

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) البرز گفت: حکمت خدا بود که به دست پاسداران انقلاب در عملیات وعده صادق نظام پوشالی اسرائیل آسیب جدی ببیند.

علیرضا حیدرنیا فرمانده سپاه البرز

به گزارش ایکنا از البرز، سردار علیرضا حیدرنیا، فرمانده سپاه البرز روز دوشنبه، 24 اردیبهشت در آیین افتتاح ساختمان سپاه ناحیه امام رضا(ع) شهرستان فردیس اظهار کرد: در روزهای گذشته نیز رژیم غاضب صهیونیستی از دست جبهه مقاومت سیلی محکمی خورد.

وی بیان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی بیش از ۷۰ سال از عمر منحوس آن می‌گذرد و هر روز جنایات تازه‌ای به ثبت می‌رساند؛ وقتی از خطوط قرمز عبور کرد سربازان مطیع امر ولایت با اشاره و فرمان ولی خدا موشک‌ها را بر سرزمین اشغالی فرود آوردند.

حیدرنیا گفت: دیدیم هیمنه رژیم غاصب برای همیشه فرو ریخت؛ پیروزی جمهوری اسلامی درسال ۵۷ انقلاب اول و تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم بود بنابراین در واقع عملیات وعده صادق انقلاب سوم بود.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) با اشاره به اینکه عملیات وعده صادق مقابله با یک کشور نبود بلکه ایستادگی در برابر تمام جبهه استکبار بود، افزود: حکمت خدا بود که به دست پاسداران انقلاب در عملیات وعده صادق نظام پوشالی اسرائیل آسیب جدی ببیند.

این مسئول با بیان اینکه سپاه فقط در عرصه نظامی وظیفه ندارد، گفت: امروز شاهد حضور ماندگار بسیج در میدان‌های جهادی مانند عرصه‌های فرهنگی، محرومیت‌زدایی و حتی جهاد تبیین هستیم.

وی سپاه را دارای کارنامه درخشان در عرصه‌های مختلف فعالیتی عنوان کرد و افزود: سپاه نقش موثری در کشور دارد چنانچه حضرت امام (ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز ضمن قدردانی از تلاش‌ها و مجاهدت‌های همرزمان درناحیه امام رضا(ع) فردیس، تمام بسیجیان دریادل، خواهران و برادرانی که شبانه‌روز بدون چشم‌داشتی برای امنیت و رضای خدا فعالیت دارند گفت: این ساختمان جدید درشهرستان فردیس مایه فخر است و از تلاش‌های انجام شده برای افتتاح آن قدردانی می‌شود.

وی در پایان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و شهید پاسدار علی کبودوندی گفت: همه دست به دست هم دهیم با کار و تلادش جهادی مشکلات را حل کنیم استان البرز و به تبع آن شهرستان ظرفیت‌های بالقوه دارد که باید ازآنها بهره کامل برد .

انتهای پیام
captcha