سازمان استاندارد در مقابله با افراد سودجو قاطعانه برخورد کند
کد خبر: 4215535
تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۵۶

سازمان استاندارد در مقابله با افراد سودجو قاطعانه برخورد کند

نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: سازمان استاندارد در مقابل افراد سودجو به هیچ وجه از الزامات و قوانین خود چشم‌پوشی نکند و قاطعانه مقابل این افراد ایستادگی کند.

آیت الله سیدمحمد مهدی حسینی همدانی امام جمعه کرج

به گزارش ایکنا از البرز، آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی‌همدانی، امام جمعه کرج صبح دوشنبه، 24 اردیبهشت در دیدار با مدیرکل استاندارد استان البرز که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان انجام شد، گفت: مساله استاندارد بسیار حائز اهمیت است زیرا عدم تحقق آن سلامت و جان انسان‌ها را به خطر می‌اندازد. علامت استاندارد نشان اعتماد مردم بوده و هر فردی این علامت را روی محصولات تولیدی مشاهده کرد باید احساس آرامش کند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز ضمن تصدیق اقدامات اداره‌کل استاندارد استان مطرح کرد: بنده خودم در موضوع پیست اسکی بین‌المللی در استان البرز، به صورت سفت و سخت با جدیت پیگیر استانداردسازی تجهیزات آن بودم. امروزه باید با ظرفیت‌سازی‌های مناسب فرهنگی، رشد اقتصادی مناسبی را در سطح ملی و استانی فراهم کنیم.

وی با اشاره به اینکه کار مجموعه استاندارد بسیار حساس است، گفت: خداوند حق تعالی همه چیز را در جهان هستی از روی نظم و قاعده ایجاد کرده و هنگام خلق اشرف مخلوقات انسان تمام استانداردهای لازم را به کار برده است. این جهان هستی و گردش فصول آن نیز بر اساس استاندارد بوده و کوچک‌ترین بی‌نظمی موجب عدم تعادل استاندارد می‌شود.

حسینی‌همدانی ضمن ابراز خشنودی از ارتقای جایگاه سازمان ملی استاندارد و جهانی‌شدن امضای این سازمان و قدردانی از خدمات کارکنان و مدیران اداره کل استاندارد البرز خاطرنشان کرد: مراقب باشید تا مبادا خطایی صورت گیرد و البته باید این موقعیت رفیع سازمان ملی استاندارد در دنیا حفظ و از آن صیانت شود.

امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه نام استاندارد باید اعتماد آفرین باشد، تصریح کرد: سازمان استاندارد در مقابل افراد سودجو به هیچ وجه از الزامات و قوانین خود چشم‌پوشی نکند و قاطعانه مقابل این افراد ایستادگی کند زیرا استاندارد چشم بینای سلامت جامعه است.

انتهای پیام
captcha