اعتمادسازی؛ رمز مشارکت مردم در توسعه و بازسازی عتبات عالیات
کد خبر: 4214605
تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۹

اعتمادسازی؛ رمز مشارکت مردم در توسعه و بازسازی عتبات عالیات

مدیر فرهنگی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور گفت: اگر شناخت مردم از این ستاد بیشتر شود و اعتمادسازی صورت گیرد زمینه برای مشارکت بیشتر مردم در طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای عتبات عالیات بیشتر خواهد شد.

میلاد جوادی، مدیر فرهنگی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور

به گزارش ایکنا از البرز، جلسه مدیران فرهنگی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان البرز ظهر چهارشنبه، 19 اردیبهشت با حضور مدیر فرهنگی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور در نظرآباد برگزار شد و در این جلسه از از محمد زارع بنادکوکی، مدیر فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز به عنوان مدیر فرهنگی برتر استان‌ها در ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور تجلیل به عمل آمد.

میلاد جوادی، مدیر فرهنگی ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات کشور دراین جلسه اظهار کرد: تمامی همکارانم در استان البرز با تلاش‌های خود در حوزه اطلاع‌رسانی، ساخت برنامه تلویزیونی و ... توانسته‌اند به عنوان ستاد برتر در حوزه فرهنگی انتخاب شوند که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی با تاکید براینکه مدیران فرهنگی ستاد باید با شفاف‌سازی و ایجاد ارتباط با مردم از طریق طرح‌های همچون زیارت نیابت، پویش کاشی حرم و ... شناخت مردم را نسبت به ستاد بیشتر کنند، افزود: اگر شناخت مردم از این ستاد بیشتر شود و اعتمادسازی صورت گیرد زمینه برای مشارکت بیشتر مردم در طرح‌های عمرانی و توسعه‌ای عتبات عالیات بیشتر خواهد شد.

این مسئول بر ضرورت اعتمادسازی در زمینه مشارکت‌های مردمی و پرهیز از ایجاد هرگونه شبهه در توسعه و بازسازی عتبات عالیات تاکید کرد و گفت: در این زمینه چنانچه نواقصی در برخی استان‌ها وجود دارد باید برطرف شود تا بهانه‌ای به دست بدخواهان و دشمنان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) داده نشود.

جوادی همچنین بر شناسایی خیران و ظرفیت‌های مردمی هر منطقه برای مشارکت در توسعه و بازسازی عتبات عالیات تاکید کرد و افزود: هماهنگی با امامان جمعه و جماعات برای مشارکت عمیق‌تر مردم در طرح‌های توسعه عتبات عالیات بسیار حائز اهمیت است.

در پایان محمد زارع بنادکوکی، مدیر فرهنگی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز نیز گفت: بی‌شک این افتخار متعلق به تمامی همکاران من در معاونت فرهنگی و روابط عمومی ستاد استان است که با تلاش در حوزه اطلاع‌رسانی و اجرای طرح‌های جدید در امور فرهنگی باعث کسب این رتبه شدند.

 

انتهای پیام
captcha