کد خبر: 4088075
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۳

حفظ امنیت مهم‌ترین مطالبه مردم است

مجمع نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای از زحمات شبانه‌روزی جان‌برکفان پرسنل فراجا و نیروهای دریادل بسیجی قدردانی و حفظ امنیت را مهم‌ترین مطالبه مردم عنوان کرد.

بیانیه

به گزارش ایکنا از البرز به نقل از روابط عمومی مجمع نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای با صدور بیانیه‌ای از زحمات شبانه‌روزی جان‌برکفان پرسنل فراجا و نیروهای دریادل بسیجی قدردانی و حفظ امنیت را مهم‌ترین مطالبه مردم عنوان کرد.

در متن این بیانیه آمده است:

دشمنان انقلاب اسلامی در روزهای اخیر به بهانه فوت یک خانم همه تلاش خود را به کار گرفته تا از طریق یکسری عناصر خود فروخته امنیت جامعه ما را برهم بزند.درحالی که چه در این روزها و چه در ایام دیگر شاهد این هستیم که پرسنل فراجا و نیروهای بسیجی، دلسوزانه و به صورت شبانه‌روزی تمام توان خود را صرف تأمین امنیت مردم می‌کنند.

براساس بیانیه مجمع نمایندگان مردم استان البرز در مجلس شورای اسلامی، پرسنل فراجا و نیروهای دریادل بسیجی ضمن عمل به وظیفه قانونی خود با صبر و متانت با حوادث موجود در جامعه برخورد می‌کنند و به نوعی هم به وظیفه‌شان عمل می‌کنند، بنابراین در این ایام شاهد آن هستیم که اغتشاشگران برهم‌زنندگان نظم، امنیت و آرامش کشور، مساجد، خودروها نیروهای اورژانس و پلیس را آتش می‌زنند که باید نیروهای امنیتی با آنها برخوردی جدی و درس‌آموز داشته باشند.

بنابراین مجمع نمایندگان استان البرز بر خود لازم می‌داند ضمن محکوم‌کردن هرگونه حرکت ضدامنیت جامعه از پرسنل فراجا، نیروهای دریادل بسیجی، نیروهای امنیتی و تمام دست‌اندرکاران تشکر و قدردانی و حمایت لازم را داشته باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha