کد خبر: 4003860
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
همزمان با آغاز ماه محرم تا پایان ماه صفر چهار میلیون و ۱۷۲ هزار پرس غذای‌ گرم و ۱۹۷ هزار سبد کالا در قالب طرح «اطعام و احسان حسینی» بین مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) البرز توزیع شد.

توزیع بیش از ۴ میلیون پرس غذای‌گرم بین نیازمندان البرزی

رضا لشینی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان البرز در گفت‌وگو با ایکنا از  البرز با بیان اینکه طرح اطعام و احسان حسینی با هدف اطعام نیازمندان و مددجویان در ماه محرم و صفر اجرا شد، گفت: کمیته امداد امام(ره) البرز با همکاری ۳۰۰ مرکز نیکوکاری و خیران، چهار میلیون و ۱۷۲ هزار پرس غذای‌ گرم، ۱۹۷ هزار سبد کالا به ارزش ۲۱۰ میلیارد تومان بین نیازمندان توزیع کرد.

وی با اشاره به اینکه طرح اطعام و احسان حسینی هم‌زمان با سراسر کشور در البرز اجرا شد، افزود: غذای‌ گرم در آشپزخانه‌های تعیین‌ شده با رعایت تمامی موازین بهداشتی بین نیازمندان توزیع شد.

لشینی در پایان از آمادگی دفاتر ۱۳گانه کمیته امداد و بیش از ۳۰۰ مرکز نیکوکاری برای دریافت کمک‌های نقدی خبر داد و گفت: مردم نیکوکار و خیران عزیز می‌توانند از طریق اسکن کد QR(درگاه پرداخت الکترونیکی)، شماره‌گیری تلفن گویای ۳۵۵۷ و واریز به شماره‌ حساب ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۵۷۸ نزد صندوق امداد ولایت البرز، نسبت به ارائه کمک‌های نقدی خود اقدام کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: