کد خبر: 3963020
تاریخ انتشار: ۱۸ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۲
همزمان با ماه رمضان؛
مدیر ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) استان البرز گفت: همزمان با فرارسیدن ماه مبارک رمضان ۱۱ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین اقشار محروم و آسیب‌دیده از کرونا توزیع می‌شود.

11 هزار بسته معیشتی بین نیازمندان البرز توزیع می‌شود

محمدمهدی پورسلیمانی، مدیر ستاد اجرایی فرمان امام خمینی(ره) استان البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز، اظهار کرد: از ابتدای اجرای طرح کمک‌های مؤمنانه تا پایان سال ۱۳۹۹ بیش از ۹۳ هزار بسته کمک‌های مؤمنانه توسط این ستاد در البرز توزیع شد.

وی افزود: کمک‌های مؤمنانه شامل ۸۱ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در قالب چهار رزمایش و ۱۱ هزار و ۵۰۰ بسته لوازم‌التحریر در قالب رزمایش مشق احسان توزیع شده است.

این مسئول با بیان اینکه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) از ابتدای شیوع بیماری کرونا نیز وارد میدان مبارزه با این بیماری و کمک به مردم شده است، اظهار کرد: از ابتدای شیوع این بیماری در اسفندماه سال ۱۳۹۸ کار را با ضدعفونی معابر آغاز کردیم و سپس در تولید ماسک فعال شدیم.

پورسلیمانی در ادامه به توزیع بسته‌های معیشتی در ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: همزمان با آغاز این ماه مبارک، ۱۱ هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین اقشار محروم و آسیب‌دیده از کرونا توزیع خواهد شد.

وی با بیان اینکه ‌این بسته‌ها شامل برنج، ماکارونی، مرغ، رب، حبوبات و روغن است، یادآور شد:‌ همچنین در سال گذشته ۳۵ سری جهیزیه با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام(ره) و گروه‌های جهادی تهیه و در بین نوعروسانی که مدت‌ها بود ازدواجشان به‌دلیل نداشتن جهیزیه به تعویق افتاده بود، توزیع شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: