کد خبر: 3873252
تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۳
گروه اجتماعی ــ رئیس اداره اوقاف کرج از برگزاری 10 شب مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) با عنوان رهروان یاس نبوی در امامزاده حسن(ع) کرج خبر داد.

برگزاری مراسم رهروان یاس نبوی در امامزاده حسن(ع) کرج

مصطفی حمزه‌زاده، رئیس اداره اوقاف کرج در گفت و گو با ایکنا از البرز، ضمن عرض تسلیت فرارسیدن شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س) بیان کرد: فاطمیه روزهای حزن اهل بیت در مصیبت مادر رسالت و همسر ولایت حضرت زهرای مرضیه(س) است. روزهای غمباری که مسلمین جهان به یاد برترین بانوی زنان عالم به سوگ می نشینند و در مظلومیت او ندبه می‌کنند و از پایداری او درس استقامت و مبارزه با ظلم فرا می‌گیرند.
وی گفت: فاطمه زهرا (س)، معیار فضایل بود و جایگاه زنان جهان را شکوه و منزلت بخشید. بزرگ بانویی که جنبه های مختلف پارسایی، پاکدامنی و حضور یک بانوی مسلمان در عرصه‌های مختلف زندگی فردی و اجتماعی را با جلوه ای بی نظیر و ماندگار در تاریخ جهان ثبت کرد.
این مسئول تصریح کرد: امروزه نیز زنان مسلمان با الگو گرفتن از ایشان، علاوه بر موفقیت در فرزندپروری و همسردارى، عزتمندانه در تمامی عرصه‌ها و در راستای سربلندی ایران اسلامی و زن ایرانی گام بر می‌دارند.
وی در ادامه از برگزاری 10 شب مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا(س) با عنوان رهروان یاس نبوی در امامزاده حسن(ع) کرج خبر داد و گفت : این مراسم از روز دوشنبه ۳۰ دی ماه همزمان با نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کرج اظهار داشت : این مراسم با سخنرانی حجج الاسلام دکتر الهی و سید علی موسوی و مداجی اهل بیت عصمت و طهارت برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: