آمادگی 550 کانون مساجد البرز برای اجرای طرح اوقات فراغت
کد خبر: 4220739
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۲۵

آمادگی 550 کانون مساجد البرز برای اجرای طرح اوقات فراغت

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد البرز با اشاره به اینکه بیش از 550 کانون فرهنگی مساجد در استان آمادگی اجرای برنامه‌های اوقات فراغت را دارند، گفت: با استفاده از فضای معنوی مساجد می‌توان بسیاری از اتفاقات خوب فرهنگی را در جامعه رقم زد.

اوقات فراغت

حجت‌الاسلام کاظم شکری، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد البرز در گفت‌وگو با ایکنا از البرز با اشاره به وظایف کانون‌های مساجد در راستای جذب جوانان به برنامه‌های فرهنگی در قالب طرح‌های غنی‌سازی اوقات فراغت اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم کانون‌های مساجد در مسیر غنی‌سازی برنامه‌های اوقات فراغت و جذب جوانان به سمت برنامه‌های فرهنگی است.

وی با بیان اینکه در این راستا جریان‌سازی، پشتیبانی و نظام‌مند کردن فعالیت‌های تابستانی از برنامه‌های کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد است، افزود: بیش از 550 کانون فرهنگی مساجد در استان آمادگی اجرای برنامه‌های اوقات فراغت را دارند.

شکری با تأکید بر اینکه کانون‌های مساجد نقش مهمی در بحث فرهنگی و گسترش برنامه‌های تربیتی و اوقات فراغت جوانان دارند، گفت: با استفاده از فضای معنوی مساجد می‌توان بسیاری از اتفاقات خوب فرهنگی را در جامعه رقم زد که بهره‌گیری از این ظرفیت نیاز به برنامه‌ریزی و طرح ایده‌های خلاق دارد.

انتهای پیام
captcha